Skocz do zawartości

[Hak przerzutki] wymiana Kross level b8


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poszukuję haka przerzutki do Krossa level b8 z 2017 pod sztywną oś. W necie krucho z dostępnością. Dodatkowo  na stronie Krossa jest info, iż jest to model haka dp-25, a na moje oko w rzeczywsitości hak w mojej ramie wygląda inaczej. Może ktoś już mial taki problem i podrzuci jakiś link do sklepu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

20181117_181127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zgodnie z sugestiami - napisz wprost do Krossa. Odpiszą Ci podając który to dokładnie hak. Jeśli zapytasz ich o dostępność i podasz miasto, również powinni wskazać gdzie jest dostępny lub pomóc w ogarnięciu. 

Sam pytałem o kilka rzeczy (via strona krossa) odnośnie swojego evado (model haka, typ główki ramy, itp) i zawsze otrzymywałem wyczerpujące info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety konsultantka Krossa na dany moment nie udzieliła mi żadnej konkretniej informacji. Wpierw otrzymalem info, że jest to hak dp-25, a po zwróceniu uwagi na różnice w kształcie w stosunku do tego co mam w ramie cisza. 

Z tego co widzę level 8.0 z 2018 ma takie haki. Ale bez modelu lub producenta ciężko będzie go dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja upewniając się, czy hak będzie pasował, odtrzymałem informację, iż pani „konsultowała z ich serwisem” więc odpowiedź dostałem raczej pewną.

...pomijając fakt, że gdy zadzwoniłem do jednego ze sklepów stacjonarnych w Wawie, powiedzieli „pan podjedzie, zdemontujemy Pański hak i przymierzymy dla pewności, przecież to kilka minut”... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłbym 2 szt. przy takiej okazji bo nie wiadomo kiedy się przyda, a licząc na Krossa to lepiej drugi rower trzeba mieć. 

Ciekawy jest tylko fakt, że nie tylko nie mają haków na stanie ale nie wiedzą nawet, że w b8 mają dwa rodzaje haka. Na zdjęciu poniżej po lewej mój hak po prawej dp25 z b8 Rio.

 

level b8 hak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie haki są tak dobre, że się nie łamią tak jak u konkurencji B).

A tak na poważnie to kolega do Meridy też hak ściąga i serwis obwieścił, iż ma to potrwać do 4 tyg. Nie ma co się oszukiwać sprzedaż całego roweru to jedno, a kupno pojedynczych części to juz inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...