Skocz do zawartości

[Rower do 4000zł] Roscoe 7 vs Dartmoor


WalkyBog

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, WalkyBog napisał:

A i niech ktos mi wyjasni, jak kupie tego dartmoora przez internet, co muszę zrobic zeby miec gwarancję?

Jak kupisz go przez internet nie musisz zrobić nic, bo będziesz miał taką samą gwarancję jak kupując w sklepie stacjonarnym. 

I główna różnica pomiędzy tymi rowerami to geometria ramy i wielkość kół - Primal to rower bardziej uniwersalny, Roscoe nastawiony na jazdę tylko w terenie. Pytanie gdzie planujesz jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, WalkyBog napisał:

A i niech ktos mi wyjasni, jak kupie tego dartmoora przez internet, co muszę zrobic zeby miec gwarancję?

Jeżeli producent wymaga przeglądu to musisz to zrobić. Jeżeli nie zrobisz tracisz gwarancję. Jeżeli kupisz przez internet a serwis roweru będziesz chciał zrobić gdzie mieszkasz to może ciebie kosztować 10% wartości roweru. Tak miałem z swoim rowerem giant. Mam znajomych co jeżdżą w serwisie i rower podrzucili do sklepu w innym mieście. Tam zrobili przegląd za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MikeSkywalker napisał:

Jak kupisz go przez internet nie musisz zrobić nic, bo będziesz miał taką samą gwarancję jak kupując w sklepie stacjonarnym. 

I główna różnica pomiędzy tymi rowerami to geometria ramy i wielkość kół - Primal to rower bardziej uniwersalny, Roscoe nastawiony na jazdę tylko w terenie. Pytanie gdzie planujesz jeździć. 

Glownie szlaki i miasto, do gry wchodzi jeszcze jeden kwiatek, a mianowicie 

https://www.isport.pl/rower-cannondale-cujo-2-2018-p-12560.html

Co mozna o nim powiedziec? Nie ma u mnie w poblizu zadnego sklepu cannona , wiec jak z gwarancja?

Edytowane przez WalkyBog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WalkyBog napisał:

Glownie szlaki i miasto

Po mieście na 27,5+ nie będziesz czuł krawężników, za to na 29 będzie dużo szybciej. Podobnie w terenie - szeroka opona, w dodatku w połączeniu z niskim ciśnieniem wygładzi sporo nierówności, ale już dojazd po asfaltach czy szutrach będzie bardziej wyczerpujący. 

Według mnie powinieneś oba rowery przetestować żeby wiedzieć czego chcesz. Dystrybutorzy Treka (nie wiem czy wszyscy) dysponują rowerami testowymi. Więc po zimie (albo i teraz jak coś im zostało) miałbyś okazję zabrać i na miasto i gdzieś w teren i Roscoe i jakiegoś 29era. Bo jazda na tych rowerach to zupełnie odmienne wrażenie, i tutaj porównywanie poszczególnych modeli czy opisywanie który lepiej kupić nie ma sensu bez określenia jaki rower wolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...