Skocz do zawartości
sapero

[2019] Canyon Spectral

Rekomendowane odpowiedzi

sapero
Napisano (edytowane)

Spectral

Edytowane przez sapero
  • +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
HurtLocker

No to przywalili w temacie zawieszenia, w najtanszym modelu AL 5.0 zawieszenia Fox'a 160/150 przod/tyl, widelec 36 mm.
Zaczynam zalowac, ze kupilem YT :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa

Ta ale fox rythm to jest taki niskobudżetowy oem więc rewelacji nie ma. Ciężki bo z alu 6xxx, uproszczony tłumik...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
HurtLocker
Napisano (edytowane)

90% performance w stosunku do Factory. Ja bym nie narzekal.

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa

Czyli prawie factory ;) a prawie robi różnicę. Może być też kłopot z czymkolwiek do niego bo ani manuale ani service kity nie pasują od prawdziwego foxa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
soviec

Nie wiem czy tylko ja mam problem, ale.. nie podoba mi się łączenie dodatkowe "rury z inną rura" :( 
Tak samo jest z NEURON'em.. A tak byłem chętny. Chociaż nie mogę oceniać po zdjęciach, ale jak same wyglądają jak wyglądają..

cFxNxQ7.png

n2ySQXm.png

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa

Kup węgliel to nie będzie tego problemu. A na poważnie to rower do targania w cięższym terenie chyba, że zamierzasz powiesić na ścianie i go tylko oglądać. Po jednym wypadzie w obszary pozwalające wykorzystać chociaż 50% potencjału zapewniam Cię, że nie będziesz już zwracał uwagi na takie szczegóły ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shadow3m

Co nie zmienia faktu, ze wygląda paskudnie, inne marku pokazują, że można to zrobić lepiej mimo wszytko.

• +1 pomógł 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
HurtLocker

5.0 i 6.0 nie ma zeszlifowanych spawow i generalnie ten element wzmocnienia wyglada inaczej w pozostalym Spectralach. Problem dotyczy wiec tylko medeli Al. Co prawda to jednak prawda, np. YT szlifuje spawy w aluminiowych ramach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sabarolus
40 minut temu, Dokumosa napisał:

Kup węgliel to nie będzie tego problemu. A na poważnie to rower do targania w cięższym terenie chyba, że zamierzasz powiesić na ścianie i go tylko oglądać. Po jednym wypadzie w obszary pozwalające wykorzystać chociaż 50% potencjału zapewniam Cię, że nie będziesz już zwracał uwagi na takie szczegóły ;)

A jak bierzesz jakąs kobitkę na żonę to nie zwracasz uwagi jak wygląda teraz bo przecież po 60 wszystkie wyglądają gorzej i teraźniejszością nie ma się co przejmować :D

Akurat rower to zabawka, i dobrze jest jak zabawka się podoba ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa

U mnie po miesiącu jazdy rower enduro jest poobijany i odrapany a nawet jakieś wgniotki by się znalazły więc takimi pierdami jak nieszlifowane spawy na pewno się nie przejmuję. Rower dostaje w kość bo takie jest jego przeznaczenie. To nie szosówka czy elegancki ostrzak tylko maszyna do zabijania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lukeero
54 minuty temu, Dokumosa napisał:

Właśnie, całe dnie i noce nie dawałoby mi to spokoju.. O weglu na full, mogę pomarzyć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kemusi

@Dokumosa

Jeden wpis ,który ma  sens w całym tym biadoleniu! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta