Skocz do zawartości

[bielizna termoaktywna i kurtka] na rower i do biegania


mati12358

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kreciol napisał:

Ma ktoś koszulki merino, ale nie te cienkie tylko z gramaturą powyżej 300? Uzywa? Jak się sprawdzają? zakłada na goło czy na coś już?

Mam dość grubą bieliznę z Polartec Power Dry. Ogólnie jest super, obcisła, dobrze się dopasowuje, nie śmierdzi, ale właściwie dla mnie do użytku w okolicach -10C. Porównując ją z polarkiem 100, może i jest w okolicach 300 g. Biorąc pod uwagę ostatnie zimy, nie pamiętam, kiedy jej ostatnio używałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dobrze chłopaki z forum africatwin poradzili i kupiłem bluzę merino grubą (nawet bardzo). Super jakość i wykonanie, szyje to niby firma produkująca odzież roboczą pod nazwą ORK Wear, ale sprzedają tylko na forum dla znajomych. Wczoraj przy temp 6 testowałem z samym shellem na pobliskich górkach i świetnie się spisuje. Lekki pot na plecach, ale zero zimna i nic nie wieje, szybko też wyschła po powrocie. Trochę obawiałem się jak będzie z efektem "gryzienia" jak w wełnie czasem się zdarza, ale jeszcze milsze niż zwykłe koszulki merino jakie miałem do tej pory (może lepsza jakość materiału). Super sprawa i bez żadnych rozczarowań :) Zdecydowanie wolę naturalne produkty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, próbowałem kilka razy i po kliknięciu „dodaj odpowiedź” zmienia się poprawna nazwa produktu ..na z błędem.  

 

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo fajna i mój kolor nawet, patrzyłem na aktualną ofertę, ale droga jak wanilia...

Potestuję swoją jakiś msc i sprawdzę czy warto było za 300pln ;)

Też mi wczoraj bardzo odpowiadała, lepiej niż w dwóch podkoszulkach merino (2X150g)... :)

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nie ma za co..

Na początku też się wahałem czy wydać tyle pieniędzy na koszulkę z długim rękawem ,ale to naprawdę działa! Można zmoknąć od deszczu czy spocić i dalej jest ciepło , wełna nie „gryzie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...