Skocz do zawartości

[Zlot] XI Zlot forumrowego


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.11.2018 o 21:47, TheJW napisał:

Może i ja bym się w końcu wybrał... Tylko poproszę tereny takie, żebym na hardtailu miał jakąś frajdę. ;)

Ja tylko na hardzie zasuwam i nawet w Bieszczadach nie odstępowałem fullom na zjazdach - możesz zapytać @DudiRadom   :devil::DB)  Także nic tylko sie zapisywać i przyjeżdżać :D

 

To może sudety w tym roku ? :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Sudety z mojej strony.

Można też rozważyć powrót w Beskid Żywiecki. Byliśmy w 2012 r. w Zawoji. Otwarto w tamtej okolicy Babia Góra Trails, co dla wielu jest niemałą atrakcją. 

Ponownie zauważę, że zlot nigdy nie trafił w zachodnią część Beskidu Żywieckiego z miejscami takimi jak Wielka Racza, Rycerzowa, Lipowska i Rysianka. To tereny pełne świetnych tras o różnych poziomach trudności. Zanęcę stroną kolegi (jest też na naszym forum), który kilka wariantów opisał: http://beskidtrail.pl/trasy-mtb/beskid-zywiecki/ Gdyby zlot wylądował w tym rejonie, pomogę w ułożeniu tras w wersjach dla mniej i bardziej zaawansowanych.

Wyjątkowo w tym roku nie określam z góry, że bezwarunkowo będę. Pozwolę sobie obserwować rozwój sytuacji i nieco później zdecyduję czy wsiadam do tego pociągu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinusz napisał:

Ponownie zauważę, że zlot nigdy nie trafił w zachodnią część Beskidu Żywieckiego z miejscami takimi jak Wielka Racza, Rycerzowa, Lipowska i Rysianka. To tereny pełne świetnych tras o różnych poziomach trudności. Zanęcę stroną kolegi (jest też na naszym forum), który kilka wariantów opisał: http://beskidtrail.pl/trasy-mtb/beskid-zywiecki/ Gdyby zlot wylądował w tym rejonie, pomogę w ułożeniu tras w wersjach dla mniej i bardziej zaawansowanych. 

ooo na to bym zagłosował i może się wybrał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babia Trails brzmią ciekawie ;> jak termin podpasuje to chętnie wpdnę po przerwie ;)

 

Zawsze też zapraszam w Sudety, teraz akurat powstaje cała masa singli na Dolnym Śląsku. Np.w okolicach Jeleniej Góry będzie ~50-70km samych singli otwartych już na wiosnę. No i są niezłe ośrodki jak Hottur w Borowicach z basenem albo Kaliniec w Przesiece blisko wodospadu.

 

572224628_Ptle.jpg.dd09cb216280f2aa00195

 

ale osobiście wolałbym pojechać w nowe (dla mnie) miejsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bardzo kuszące niusy z Karkonoszy ,kolega podesłał ..od czasu do czasu się kręcę w okolicy . Rozumiem,ze mapka dotyczy tegoż? Pozdro

Ps.  Nowe miejsce...hmmm, proponuje Alpy ,można się zarżnąć 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2018 o 18:49, Kemusi napisał:

 Bardzo kuszące niusy z Karkonoszy ,kolega podesłał ..od czasu do czasu się kręcę w okolicy . Rozumiem,ze mapka dotyczy tegoż? Pozdro

 

Tak to mapka powstających tras - wszystko buduje się właśnie teraz, znaczna część już powstała i otwarcie jakoś w marcu chyba.

W Alpy czemu nie - Garda albo Saalbach nie jest daleko, ale raczej niekoniecznie na zlot ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Cześć. Chciałbym przypomnieć o idei zlotu,  czyli wspólnego pedałowania bez napinki,  z wieczornym biesiadowaniem włącznie :)). Impreza jest dla wszystkich i nie ważne jaki kto ma  rower (bywały zjazdówki i całkowicie sztywne marokesze) lub kondycję, wieczorem każdy dotrze do celu. Tutaj bardziej chodzi o poznanie nowych ludzi, wymianie doświadczeń, spotkań i rozmów o wspólnym hobby. Mamy takich ludzi jak choćby Marciniusz, który dostosuje trasy dla każdego, Kylo  dobry organizator, ekipa od ognia ze Świdnicy itd, itd Także wszystkich zainteresowanych zapraszam jako osoba będąca na wszystkich zlotach (no może po za pierwszym) Pozdrawiam Dudi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje miejsce. Adhed chce śląski/żywiecki bo daleko od domu. Ja chcę Hottur Borowice, bo dalego od domu :D (bo "zielony do Borowic"). Teraz inni muszą nas pogodzić. ;)

Adam, oprowadź mnie proszę po atrakcyjnych ścieżkach Karkonoszy. Jak padnie na śląski/żywiecki obiecuję sprzedać swoje know-how :) Robimy deal? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marcinusz napisał:

Kenzie, chciałbym się z Wami znów wybrać na fajną wycieczkę. Głosuję zatem na początek lipca :)

Miło! Dzięki. Powtórka z deszczowego zjazdu ? ;)
@marcinusz Szykuje się upgrade sprzętu więc nie będziesz tak narzekał na twarde zjazdy, jak w Piwnicznej na moim rowerze ;)
Jeśli chodzi o miejsce - dostosujemy się, jak zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra "Chłopy" (bo Panie się coś nie udzielają). Termin już mamy. 5-7 lipca. Teraz miejsce, ja wolałbym miejscowość gdzie nas nie było ze zlotem, ale się dostosuję jak zwykle. Zawoja wydaje się fajną miejscówką (mimo że była) , podobno powstały tam jakiś single, może być fajnie, trochę naturalnych szlaków , trochę specjalnie przygotowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podsumuję dotychczasową dyskusję o miejscu. Na stole leżą:

- Bielsko Biała, oferująca ścieżki Enduro Trails oaz naturalne szlaki w Beskid Śląski i zachodnią część Beskidu Małego,

- Zawoja, oferująca Babia Góra Trails oraz naturalne szlaki w Beskidzie Żywieckim,

- Rajcza - mnóstwo naturalnych szlaków w zachodniej części Beskidu Żywieckiego,

- Borowice - szlaki pod Karkonoskim Parkiem Narodowym, single w budowie.

Rajczę dodaję jako lokalizację w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, żeby było konkretniej. Rajcza i Borowice to miejsca dla zlotu całkowicie nowe. Bielsko-Biała - trochę nowa, bo trasy mogą się zazębiać z tymi z Brennej (nie byłem, nie wiem gdzie kręciliście). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a może by sprawdzić, czy w interesujących Was miejscach (ja jestem z płaskiego centrum, więc się w temacie miejscówki nie śmiem wypowiadać) odbywa się jakaś impreza rowerowa (etapówka, maraton itp.) i spotkać się w tym terminie? Ja ma przykład bardzo chętnie zaliczyłbym przy okazji wyjazdu jakiś górski wyścig. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...