Skocz do zawartości

[Szosowy] Kross Vento 2.0 2018 L; Minimalny przebieg;


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzedam Kross'a Vento 2.0 2018 w rozmiarze L. Niestety zostałem wprowadzony w błąd jeżeli chodzi o rozmiar ramy. Rower ma przejechane zaledwie 800 km, kupiony w Sierpniu więc ma jeszcze 1,5 roku gwarancji. Po sezonie zrobiłem mu pełny serwis co oznacza rozkręcenie do ostatniej śrubki, mycie każdego elementu osobno i złożenie + nowe pancerze i linki. Rura sterowa przycięta na długość bez podkładek pod mostkiem. Stan roweru określam jako idealny, jest złożony i wyczyszczony lepiej niż po wyjeździe z fabryki.

W stosunku do fabrycznego różnica w specyfikacji to:

- Mostek PRO LT 80mm -17; mogę dorzucić także wersję -7;

- Nowe opony Continental Grand Prix; 0km przebiegu!

- Lekkie dętki Rubena (75g/ szt);

- Sztyca PRO LT 400mm;

- Kierownica PRO PLT 420mm;

- Nowy Suport Shimano;

- Nowa owijka Accent;

- Kapsel sterów + zacisk sztycy PRO;

- Zacisk kół na Imbus XLC;

- Większość śrub wymienione na nierdzewne;

Jak widać powyżej rower jest bardzo dopieszczony ponieważ miałem na nim jeździć kolejny sezon. Niestety coraz bardziej dochodzę do wniosku że nie do końca ma to sens. Sprzedaję bez pedałów.

Cena: 2250 zł

Uwaga! Z racji że rower jest po tak dużym serwisie i zawinięty w folię grzecznie czeka na wiosnę, proszę tylko o poważne oferty osób zdecydowanych na zakup po oględzinach. W grę wchodzi tylko i wyłącznie odbiór osobisty w Otwocku

Z racji okoliczności opisanych powyżej, niestety nie posiadam zdjęć całego roweru, ale proszę mi zaufać, jest w stanie idealnym :)

20181102-191137.jpg

20181004-212551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...