Skocz do zawartości
Flint_wwy

[pedały SPD] Shimano PD-M9000

Rekomendowane odpowiedzi

Flint_wwy

Niecały 1000km

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maczet190399

Hmm... Ktoś zalicytował i "sprzątnął mi je spod nosa "

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• KlocuchV21
      Przez KlocuchV21
      Witam, zamierzam zmienić moje hamulce tarczowe z mechanicznych na hydrauliczne (Shimano BR MT200) i nie wiem czy będzie się dało zamontować manetki do klamek. Czy jest możliwość zamontowania ich do manetek Shimano Altus SL M310? Czy trzeba wymienić również manetkę? 
    • MichuZek
      Przez MichuZek
      Witam chciałbym się zapytać czy jeżeli zmnienię z łańcucha shimano CN-HG40 na CN-HG71 stanie się coś z napędem mam 8 biegów na kasecie?

• Bumbel
      Przez Bumbel
      Witam, ponad rok temu zakupiłem sobie rower szosowy, do tej pory jeździłem sobie rekreacyjnie robiąc max do 50km, mam zamiar kupić sobie buty i zacząć jeździć na dłuższe dystanse i tu moje pytanie. Mając takie pedały: https://www.ceneo.pl/22886729 mogę kupić dowolne buty spd na szosę, czy są to jakieś specjalne i muszę patrzeć za innymi? Nigdzie nie mogłem znaleźć tej informacji, a wolę się upewnić niż tracić kilkaset złoty.
    • sCzun
      Przez sCzun
      Zamierzam kupić hamulec problem w tym że zmieniam je pierwszy raz i nie wiem czy wszystko będzie ok mianowicie na aukcji napisane jest że hamulec jest gotowy do założenia ale w zestawie nie ma oliwki i nie wiem czy będzie trzeba coś jeszcze kupić do nich
      pytanie może trochę dziwne ale nie wiem :/