Skocz do zawartości

[rower] Trek Marlin 21 cali, Zrobiony! DT Swiss - mleko! Sram GX 2x10, Formula RX itd. Dolnośląskie


GostekGostek

Rekomendowane odpowiedzi

1500 zł (do jakiejś rozsądnej negocjacji) Rower Trek. Z Treka została rama, kiera i siodełko. Amortyzator powietrzny SR Suntour Raidon bez wycieków, lagi w dobrym stanie, nie wytarte, koła na DT 370, prostych szprychach i obręczach DT. Proste! Bez luzów, zalane mlekiem Stans, opony porządne Spece. Hamulce formula RX. Odpowietrzone. Klocki jeszcze są. Tarcze Shimano XT - Przód 180, tył 160 mm, napęd Sram GX 2x10. Bez luzów, działa super, twardo, precyzyjnie, korba Shimano Deore, kaseta i łańcuch to też jakieś wyższe Shimano. Kaseta po 1 zmianie łańcucha. Obecny łańcuch ma przebieg z 300 - 400 km i zrobi drugie tyle albo i więcej. Rower wizualnie poobijany i zmęczony - jeździł turystycznie kilka sezonów - nigdy nie był jeżdżony w maratonach więc nie jest dowalony. Sprawny technicznie, bez wad. Serwisowany na bieżąco, wymieniane na czas wszystkie części na wysokiej jakości! Nie uznaję tu kompromisów - jak masz pojęcie na ten temat to doskonale wiesz, że powkładałem tu same porządne graty. Koszt samych części włożonych przez ostatnie lata to z 3 tyś zł - wszystko na bieżąco kupowane nowe - nie ma tu nic z demobilu. Dla dużego chłopa! Miałem 190 cm i było ok. Rower jeszcze wiele zniesie. TECHNICZNIE SUPER! Sprzedaję bo przesiadłem się na szutrówkę. Od pół roku stoi i się kurzy. Są papiery oczywiście. Za 50 zł dorzucę platformy octane one. Odbiór osobisty! Uwaga - rower nie był picowany na sprzedaż, pastowany, nabłyszczany - nie mam na to czasu.

Link do OLX https://www.olx.pl/oferta/rower-trek-marlin-21-cali-kola-dt-sram-gx-2x10-mleko-CID767-IDxlr6R.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...