Skocz do zawartości

[Kierownica] Marka dartmoor czy wszystko pasuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny który będzie jeździł dh i fr po mieście? Pasować będzie, masz tam system 1 i 1/8 więc mostek podejdzie, kierownicę dobierasz do mostka. A teraz wytłumacz mi sens takich zabiegów. Chcesz wsadzić chwyty za 80 zł, czyli prawie 10% wartości roweru. Chwyty, kierownica i mostek to okolice 3 stów. 1/3 wartości roweru. Po co? Po co wsadzać części takiej klasy skoro cała reszta będzie odstawać jak z opola nad morze. No i druga kwestia, jak wsadzisz taki mostek to rower będzie się prowadził tragicznie. Żeby dać taki mostek musisz mieć długą górną rurę ramy, jak wsadzisz taki mostek to tylko wyprostujesz sobie jeszcze bardziej pozycję, a rower będzie skręcał tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MaRoX napisał:

Głównie chodzi mi o wygląd taki zielono żółty ostry kolor regularnie mam zamiar inwestować w rower a może znasz jakieś dobre części tej barwy dobrej jakości które by pasowały. Dzięki za poświęcony czas :D 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dokumosa napisał:

wiejski tuning

Raczej miejski. :)

36 minut temu, MaRoX napisał:

Głównie chodzi mi o wygląd taki zielono żółty ostry kolor regularnie mam zamiar inwestować w rower a może znasz jakieś dobre części tej barwy dobrej jakości które by pasowały. Dzięki za poświęcony czas :D

A po co "dobre części"? Będziesz na tym skakał, jak Śrubokręt? 

Teraz, MaRoX napisał:

To co według was mam zrobić 

Nic, jeździj. A gdy się coś zepsuje, to wymień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było kupić inny rower. I co mają wytrzymać? Ostrą jazdę? Na dobrym rowerze można się zabić a co dopiero na tym, który kupiłeś. To prosty rower, słaby jakościowo i nie ma sensu go dopasać. Dodasz części za 440 zł (1/2 wartości roweru) i nic nie zmienisz, dalej będzie to rower do spokojnej jazdy po chodniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostrą jazdę XDD A tak na poważnie nikt od razu nie urodził się nie wiadomo z jakim skillem każdy musi trenować aby dażyć do perfekcji ;)

Gwizdu świzdu dziewięć stówek poszło w piz#u 

Bo tatczówek też nie da rady do tego roweru zamontować ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob jezdzisz, gdzie i ile? Jak chcesz jezdzic w przyszlosci? W ktorym kierunku zmierzasz? Bo jezeli chcesz skakac albo zrobic z tego roweru zjazdowke to odpusc. Jezeli po prostu jezdzisz po drogach dowerowych i lesnych sciezkach to jezdzij. Jak zobaczylem czesci to od razu wiedzialem, zechodzi Ci o zmiane koloru. Tylko zastanow sie czy warto wydawac kilkaset zl po to tylko, zeby rurki byly innego koloru? Bo funkcjonalnosci roweru to w zaden sposob nie zmieni na plus. A jedynie na minus (za krotki mostek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowne rowery do rozbudowy to się zaczynają w graniach 4-5k. Popatrz sobie na ceny części, składanie zwykle wychodzi drożej. Dwa, teraz masz tyle standardów że nie pożenisz tego z aktualnym rowerem a nową ramą. No chyba że będziesz bazował na starych standardach co nie ma sensu bo wydasz kupę pieniędzy i złożysz sobie rower technologicznie zacofany do tego co mogłeś normalnie kupić za tą samą cenę. Mogłeś dorzucić troszkę do modelu 520, pod względem cena/jakość stoi zdecydowanie lepiej no i można by go w miarę sensownie ulepszyć. No i ostatnia sprawa, to nie są rowery do ostrej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...