Skocz do zawartości

[do 3500 SLX] rower mtb na grupie slx


Seon

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Byłaby to okazja. Liczyłbym co najwyżej tylko część napędu, typu przerzutka tył, korba... albo napęd cały SLX i bieda wszystko inne. Hamulców jakiś względnych też się po tej cenie nie spodziewaj. W tych pieniądzach to bardziej za używką patrzył, szczególnie w tym okresie i nie tylko w Polsce :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cervandes napisał:

Myślę, że wyprzedażowe ceny Unibike Expert to najtańsze co możesz znaleźć. Nie wiem jak w tym roku, ale w zeszłym chciano mi sprzedaż u Formeli w Gdańsku Experta 29 za 3700 czy 3600, nie pamiętam już. Komplet SLX + hamulce SLX i powietrzny raidon. 

Unibike cenowo chyba bije konkurencję, ale ciężko znaleźć dany model w rozmiarze ramy 19". Też to biorę pod uwagę, tym bardziej że miałem evo 29" i dobre wspomnienia, poza szybko zużywającymi się przednimi blatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny Expert nie jest na pełnym SLX - korba Deore i przerzutka tylna XT. 

I o dostępność tego modelu w rozmiarze 19" raczej bym się aż tak bardzo nie martwił - wszystko inne się posprzedawało ale Expert z racji ceny mógł gdzieś się ostać.

Pytanie tylko za ile sklep będzie chciał się go pozbyć. Na 3500 nie ma co liczyć, 3700 już prędzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to samo co Northec za 37(+haczyk) na SLX :) kwestia wizualna. Jak by sklep miał przymus wyprzedaży to Author Instinct 29 z 2017 mógłby się łapać koło 3800. (może jeszcze pare zł bo koło 4100 go widziałam) (łańcuch nie slx i przednia przerzutka deore) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...