Skocz do zawartości

[rama] MTB 27.5" do 1000 zł


Kacper.S

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowy, ale liczę na pomoc z Waszej strony.

Poszukuje ramy do przejażdżek po leśnych, błotnistych trasach, lekkich hopkach, i czasem po dłuższych zjazdach, o szerokosci opony 2.3"+ w kwocie do 1000 zł. Zależy mi na tym, żeby była możliwość zamontowania przedniej przerzutki 2-blatowej. Mam równo 180 cm wzrostu, i zawsze rozmiar M był najlepszym wyborem.

Liczę na Waszą pomoc!

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeSkywalker Dziękuję za szybką odpowiedź.

Czy do tego samego modelu, ale w zwykłym rozmiarze 27.5" nie ma możliwości montażu przerzutki oraz opony około 2.5"?

https://7anna.pl/product-pol-11164-Rama-NS-Bikes-Eccentric-Alu-Evo-27-5.html

 

Co sądzicie o Primalu z 2018? Co takiego się zmieniło, że już nie ma możliwości montażu przedniej przerzutki porównując z tym samym modelem z 2017 roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Primalu masz boost i przerzutka na obejmę tego nie obsłuży. Szukaj ramy non-boost (ale to odchodzi już do lamusa) albo takiej co ma mocowanie direct mount (większość węglowych). Ostatecznie pozostaje pogodzić się z napędem 1x11-12. Ja mam w Primalu przód 32 i tył 11-42 i jestem coraz bardziej przekonany do tego typu napędów. W przyszłości założę 11-46 i będę w pełni usatysfakcjonowany. Opony działają jak spadochron i tego roweru nie sposób rozpędzić ponad 30kmh więc tutaj większy blat z przodu nic nie da.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Zadzwonię do Dartmoor'a i zapytam się jak to jest z tymi przerzutkami, ale raczej zdecyduję się na NS Bikes, który zaproponował @MikeSkywalker

https://7anna.pl/product-pol-11161-Rama-NS-Bikes-Eccentric-Alu-Evo-29-27-5.html

Co sądzicie o kolorze granatowym w białe kropki? Malowanie całkiem wyróżniające sprzęt ;) Czarna według mnie jest za bardzo stonowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...