Skocz do zawartości
Piter233

[licznik] Kross 433Wkadencja i puls)

Rekomendowane odpowiedzi

Piter233

Na sprzedaż leci bezprzewodowy licznik kross krc 433w. W komplecie całość którą dostałem, czyli licznik, opaska piersiowa, uchwyt na mostek/kierownicę, gumowe podkładki, nadajnik prędkości i kadencji (z regulowanym ramieniem), magnes na korbę i na koło (o którym zapomniałem do zdjęcia, bez baterii). Paragon z goride.pl, z 31.01.2018, używany od lutego do sierpnia, głównie weekendowo. Przebieg do ok. 800 km bo używany był tylko na szosie. Za całość zapłaciłem 254 zł, więc myślę że dla forumowiczów 120 zł z wysyłką w cenie kurierem to uczciwa propozycja.
Jeden mały minus licznika - nie możemy mieć jednocześnie na wyświetlaczu kadencji i pulsu, trzeba się pomiędzy nimi przełączyć, ale dla mnie jakoś to nie było strasznie uciążliwe, w końcu po załapaniu dobrego rytmu przyzwyczajamy się do niego.

Zdjęcia

Edytowane przez Piter233

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• radek1234
      Przez radek1234
      Cześć,
      szukam licznika, głównie z myślą o górskich maratonach. Moje główne wymaganie to możliwość wyświetlania profilu wysokości wgranego tracka maratonu wraz z pozycją na nim (chcę wiedzieć np. czy jestem już blisko "szczytu" podjazdu, itd.).
      Wiem, że np. Sigma Rox 7 czy 11 potrafią wyświetlać profil, ale zdaje się (???), że jest to profil już przejechanej trasy. Mi zależy na profilu trasy do przejechania i mojej lokalizacji na tym profilu w postaci np. jakiejś kropki czy coś w tym rodzaju... Idealnie byłoby, gdyby wyświetlacz był na tyle duży, by móc wyświetlać ten profil stale wraz z prędkością i pokonanym dystansem.
      Nie potrzebuję kolorowego wyświetlacza. Nie potrzebuję też nawigacyjno - treningowego kombajnu. Nie zależy mi zupełnie na wygodnym nawigowaniu - do tego turystycznie używam telefonu i Locus Map. Załączam poglądową grafikę z wyświetlaczem, jaki bym chciał
      Możecie wskazać coś, co spełnia te wymagania - jeśli istnieje?

EDIT: nieopatrznie dodałem temat do akcesoriów w strefie testów zamiast "normalnych" akcesoriów. Przepraszam, będę wdzięczny za przeniesienie tematu...

• porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Witajcie. Właśnie testuję od kilku dni: https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.0.0.1c5e5c0fbbF09O&orderId=94226673030722&productId=32833054342 i działa naprawdę przyzwoicie. jeszcze długości świecenia nie udało mi się przetestować ale 6 godzin po jednorazowym ładowaniu świeci. jedynym minusem jest to, że włączona lampa generuje jakieś częstotliwości, że tani licznik bezprzewodowy btwin'a zakłóca i zakłamuje wyniki. musiałem się przerzucić na licznik bezprzewodowy.
    • Gość Perez
      Przez Gość Perez
      Witam! Szukam aplikacji na rower, która:
      - pokazuje drogę jako GPS
      - może działać w tle i kierować przez audio
      - rejestruje drogę itd.
      - ma licznik, prędkościomierz czy tam inne pierdoły
    • kamusial
      Przez kamusial
      Witam,
      chciałbym spytać Was o radę - chcę tanio skompletować sobie zestaw do:
      -wyświetlania na żywo kadencji i pulsu, ewentualnie prędkości (ale to mam z gps) ->
      -przesyłu zebranych danych do aplikacji na androida (może być skromnie płatnej) w której mógłbym śledzić moje wyczyny
      Zakładam, że sercem będzie telefon na androidzie - mam obsługę Ant+ i Bluetooth 4.2. Możliwe że w przyszłości zainwestuję w dedykowany komputer, więc chciałbym aby czujniki były przyszłościowe. Oczywiście im taniej tym lepiej  
      Mam takie pytania:
      1. jaką polecicie aplikację do pomiarów/wyświetlania parametrów na żywo/śledzenia historii? Endomondo, strava?
      2. Czy czujniki mogą być w dowolnym standardzie (Ant+/ BT 4) czy ma to znaczenie dla np. aplikacji, albo możliwości późniejszego sparowania z bardziej profesjonalnym licznikiem?
      2. jaki czujniki kadencji polecicie, ewentualnie na co zwracać uwagę? Na ant + znalazłem taki (80pln): SIGMA ANT+ do ROX 10,
      3. jeżeli chodzi o pulsometr, to w zasadzie czy będzie na nadgarstek czy na klatkę jest mi obojętne, chciałbym żeby był w stanie przeżyć 'ulewę'   Gdzieś polecano Mio cyclo, koszt 150 + obsługa BT i Ant+ 
      4. czy jest sens szukać prędkościomierza - wydaje mi się, że poprawa pomiaru prędkości będzie niewielka, a jeżdżę stricte amatorsko

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
    • Bartosz_
      Przez Bartosz_
      Kupiłem sobie do mojego roweru nowy licznik Sigma 16.16 STS CAD. I mam do was odnośnie tego takich kilka pytań:    
      1. Czy oszczędzanie energii w tym liczniku Dobrze jest mieć włączone czy wyłączone ?   Czy jeśli będę miał włączone to będzie mi mniej baterii zużywał wtedy ?
      2. W liczniku miałem domyślnie ustawione ETA start na 10 km. Domyślam się że może to być ustawiony dojazd do 10 kilometrów do mety prawda ? Czyli teraz jeśli chciałbym sobie to Wyłączyć całkiem To w instrukcji pisze żeby ustawić sobie to na 0. Niestety nie da się tego tak zrobić jak jest tam napisane ponieważ jak ustawie na 0 i wyjdę z ustawień i ponownie wrócę do ustawiania tego to wtedy juz niema tego 0 tak jak ustawilem tylko jest 999.99 km. Czy ktoś wie jak to ustawić prawidłowo w tym liczniku ?                         
      3. Do tego licznika można sobie też zainstalować w telefonie aplikacje Sigma link.  Mam pobraną tę aplikacje i moje pytanie - czy po każdej jeździe na rowerze muszę licznik skanować telefonem ? Żeby wszystkie dane wgrały się na telefon. Czy jest możliwośc, żeby się to automatycznie jakoś samo robiło ? -  bo przecież w aplikacji mam dodany mój licznik.                                                     
      4. Czy jest możliwość wyłączenia opcji zaoszczędzonego paliwa ?                           
      Proszę Was o pomoc w tej sprawie.         
      Ps. Czy lepsze są liczniki przewodowe czy bez przewodowe ? Jeśli chodzi oczywiście o ten model, o którym tu pisze.