Skocz do zawartości

[licznik] Kross 433Wkadencja i puls)


Piter233

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż leci bezprzewodowy licznik kross krc 433w. W komplecie całość którą dostałem, czyli licznik, opaska piersiowa, uchwyt na mostek/kierownicę, gumowe podkładki, nadajnik prędkości i kadencji (z regulowanym ramieniem), magnes na korbę i na koło (o którym zapomniałem do zdjęcia, bez baterii). Paragon z goride.pl, z 31.01.2018, używany od lutego do sierpnia, głównie weekendowo. Przebieg do ok. 800 km bo używany był tylko na szosie. Za całość zapłaciłem 254 zł, więc myślę że dla forumowiczów 120 zł z wysyłką w cenie kurierem to uczciwa propozycja.
Jeden mały minus licznika - nie możemy mieć jednocześnie na wyświetlaczu kadencji i pulsu, trzeba się pomiędzy nimi przełączyć, ale dla mnie jakoś to nie było strasznie uciążliwe, w końcu po załapaniu dobrego rytmu przyzwyczajamy się do niego.

Zdjęcia

Edytowane przez Piter233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...