Skocz do zawartości
fiero

[nordkapp 2019] Poszukuję chętnych na wyprawe.

Rekomendowane odpowiedzi

fiero

Termin 20.07-13.08.2019  Wyjazd z Suwałk przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię Nordkapp. Trasa około 2500 km w 25 dni. Powrót z Alty samolotem. Cena biletu na dziś razem z opłatą za rower i bagaż 20kg+10kg podręcznego 829zł. linia Norwegian.  Wycieczka budżetowa: nocleg namiot. Wyżywienie: to co kupimy i ugotujemy. Jazda w deszcz tak, w burzę-ulewę nie. Coś o mnie:) Na wyprawy rowerowe krótsze i dłuższe krajowe i zagraniczne jeżdżę od 9 lat. Raczej nie zwiedzam miast, muzeów itp. Cieszy mnie sama jazda i obcowanie z przyrodą, widoki:) Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
fiero

Jeśli ktoś to czyta to mam prośbę o komentarz. Cokolwiek. Co się w planie podoba a co nie. Bo tracę wiarę w forum:( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pol2

Cześć

Posty czyta na pewno wiele osób a brak komentarza no cóż, termin wyprawy odległy więc cierpliwości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rubinek

Czytają, czytają spoko, jak dla mnie trochę za długi wyjazd, ale po krajach nadbałtyckich chętnie bym się z kimś powłóczył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Artur202

Trzymam kciuki, dostanie się na sam Nordkapp to "lekka" wspinaczka. Większość rowerzystów zostawia sakwy na dole i leci samymi rowerami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
fiero

Juchuuuu :) jesteście !

Rubinek - możemy razem pojechać do Tallina, Helsinek. Ja polecę dalej a ty wrócisz.

Artur202 - mam nadzieję że dam radę. Jeździłem trochę w górach Grecji, Macedonii, Rumunii.

Wcześnie zamieściłem post bo to jednak wymagająca wycieczka i z poszukiwaniem "śmiałków :)" nie chciałem czekać do ostatniej chwili. Drugi powód to  bilety na powrót, będą coraz droższe im bliżej wakacji.

Dziękuję za odzew.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta