Skocz do zawartości

[Ból stopy] zewnętrzna strona, krawędź - podczas jazdy


krossb3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Podczas jazdy odczuwam bardzo duży ból, napięcie po zewnętrznej stronie prawej stopy - na samej krawędzi (miejsce jak na zdjęciu). Coś mi się tam spina, ale nie wiem ja sobie z tym poradzić. Ból ten mam praktycznie przy każdej jeździe... Podczas jazdy jak skieruje palce w dół jakbym chciał napiąć łydkę to powoli puszcza, ale nie całkowicie i po kilku chwila wraca z powrotem jak wyprostuje stopę...

Co to może być? Przerabiał ktoś coś takiego???

stopa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tadeuszwlodarczyk napisał:

Zbyt mocno ściśnięta stopa, but zbyt do przodu lub pięta za bardzo do zewnątrz, tyle bynajmniej z mojego doświadczenia.

Zbyt mocno ściśnięta stopa - zdecydowanie nie. Przy luźnym bucie efekt jest ten sam. 

Blokami bawiłem się tył/przód i bez efektu - ale zweryfikuje jeszcze ta piętę, może jak ja "ciut" cofnę ją do środka to odpuści. Sprawdzę to! ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2018 o 15:01, michuuu napisał:

Pięty bliżej ramy. Przestaw bloki.

Stopa przesuwana stopniowo do środka, aż do max'a - dalej sie nie da bo ocieram o korbę wew, str, buta. Co przesunięcie test na odcinku ok 15 km. Niby delikatnie mniejsze napięcie, ale dalej coś siedzi - w skali od 1-10 (10 to max ból) to przesunięciu jest 7-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tadeuszwlodarczyk napisał:

A nie ruszałeś ostatnio sztycy w górę lub w dół?

Sztyca nie ruszana, sama też nie odpadła nawet mm - mam ja oklejona folią i taśmą izolacyjną, aby piach nie wpadał i aby nie było "strzelania", a jak zjedzie nawet delikatnie to widzę po taśmie bo sie fałduje....

Myślę, że muszę dopracować te bloki mimo, że wcześniej tego nie było to po małej korekcie i przesunięciu stopy ból jest mniejszy tak wiec chyba tu muszę szukać przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...