Skocz do zawartości

[Koła] Upgrade kół w rowerze szosowym


mopo

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam, że będą wkręcać tą sama która wykręcili, TA moze byc problemem jak się uszkodzi, zginie, lub inne dziwne niestandardowe przypadki. W M69 mam oskdę made in Formula, nigdzie nie widzę zamiennika ;-)) , problem to długość ...w najgorszym trzeba by dorzezbic podkładkę i cos tam od DT by podeszlo. W 525, ta półokrągła podkladka, nie wiem tez gdzid to kupic ;-)

Wkladanie kola z przodu może być upierdliwe, ide o zakład że beda mieli widelce wykonane z jakimis prowadnicami ułatwiającymi osadzenie kola, tak aby oska trafiała w gwint od strzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz wiem ze detki lite czy light to gowno. Jestem 30km od domu, przejechalem na tych detkach moze 150km i wzywam woz techniczny ;-p

Najechalem na jakis kamyk, na oponie nie ma nawet sladu a w detce powietrza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detka wyglądała jak by snake, dwie dziury...na oponie nie ma śladu najmniejszego, specjalnie sprawdziłem oponę w miejscu gdzie poszła detka, na obręczy tez nic...Bylo to dmuchniete na110psi. Odzwyczaiłem się od wożenia zapasu...i chyba zacznę znów...no i mam teraz solidna dętkę z decathlonu ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...