Skocz do zawartości

[Licznik] z wyświetlaniem pozycji na profilu wgranego tracka?


radek1234

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam licznika, głównie z myślą o górskich maratonach. Moje główne wymaganie to możliwość wyświetlania profilu wysokości wgranego tracka maratonu wraz z pozycją na nim (chcę wiedzieć np. czy jestem już blisko "szczytu" podjazdu, itd.).

Wiem, że np. Sigma Rox 7 czy 11 potrafią wyświetlać profil, ale zdaje się (???), że jest to profil już przejechanej trasy. Mi zależy na profilu trasy do przejechania i mojej lokalizacji na tym profilu w postaci np. jakiejś kropki czy coś w tym rodzaju... Idealnie byłoby, gdyby wyświetlacz był na tyle duży, by móc wyświetlać ten profil stale wraz z prędkością i pokonanym dystansem.

Nie potrzebuję kolorowego wyświetlacza. Nie potrzebuję też nawigacyjno - treningowego kombajnu. Nie zależy mi zupełnie na wygodnym nawigowaniu - do tego turystycznie używam telefonu i Locus Map. Załączam poglądową grafikę z wyświetlaczem, jaki bym chciał ;)

Możecie wskazać coś, co spełnia te wymagania - jeśli istnieje? :)

 

EDIT: nieopatrznie dodałem temat do akcesoriów w strefie testów zamiast "normalnych" akcesoriów. Przepraszam, będę wdzięczny za przeniesienie tematu...

 

 

licznik.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igs618 ma coś w ten deseń http://global.igpsport.com/home/ProductInfo?ProId=26 z obrazków wynika, że to to o co ci chodzi.

Być może podobną funkcję mają Brytony r330 i r530 bo starszy model r40 na jednym ekranie pokazuje wykres fragmentu trasu więc wiesz mniej więcej ile jeszcze podjazdu/zjazdu zostało oraz dwie wybrane przez ciebie wartości. Mają jednak pewną wadę (może poprawili), otóż wgrany ślad zawsze pokazuje więcej km niż to co wyrysowałeś więc musisz wziąć na to poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...