Skocz do zawartości

[trasy] Enduro Trails, przejazdy po Rock'n'Rolla i Twister


rafal.krasa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem nowym kolegą ;)

W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy wybrałem się w góry na rower, pojechałem na bielskie trasy Enduro Trails. Był to wyjazd typowo rowerowy, pojechałem sam i nigdy wcześniej na coś takiego nie odważyłem. Bałem się, bo dopiero zaczynam, nie wiedziałem czego się spodziewać, nie wiedziałem czy podołam choćby najprostszym trasom, a dotychczas rowerem jeździłem praktycznie wyłącznie po płaskim lesie, ewentualnie krawężnikach przed domem. Przed wyjazdem nie mogłem też znaleźć "oglądalnych" filmów z przejazdu trasami, wszystko telepiące się kamerki i nie byłem w stanie nic wywnioskować. Pierwszego dnia byłem przerażony, ale mam gimbal i kamerkę, drugiego dnia nieco się rozluzowałem i jeździłem już z kamerą. Jest też kilka minut z krótkiej pętli w Świeradowie, do którego wpadłem na 2 godziny przy okazji pracy. Dobrego seansu i mam nadzieję, że zachęci to choć jednego takiego przerażonego jak ja, bo pojechałem tam zupełnie bez umiejętności, bez kondycji i bez pewności, że zjadę...a było cudownie, wkręciłem się maksymalnie!

https://www.youtube.com/channel/UC75HFvGnb7h3x5MhaF8iC7g

  •  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...