Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Blu3kkk

Posiadam rower B'TWIN rockrider 540, mam tam amortyzator Sr Suntour XCR EVO. mam problem z regulacja go. Regulacja dzialala do czasu gdy ta dzwignia od regulacji nie odpadla, wlozylem to ale regulacja nie dziala. Czy moge cos z tym zrobic i jak rozkrecic ten caly amortyzator? Z  gory dziekuje za pomoc 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ACTIVIA

na pewno masz źle ustawioną zębatke co jest pod korkiem. Dokreć  ta zębatke do końca  kierujac w prawo a potem nałóż  korek na zębatke  z wysuniętą  wajhą od tylu amorka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• WiktorB7
      Przez WiktorB7
      Moje Hamulce: Tektro Aries MD-M300 
      Rower: Kross Hexagon 4.0
      Mam 14 lat i źle zrozumiałem jego budowe i odkreciłem dużą srebrną śrubę (gdzie były napisy in ,out i szczałki) po odkręceniu wyleciała jedna mała metalowa kulka i sprężynka, więc postanowiłem to dać na miejsce tak jak widziałem jak wypadało. Podczas zakręcania poczułem opór wiec szybko odkręciłem a ta mała sprężyna sie skrzywiła i złamała.
      Co zrobić? Jak wstawić jak będę mieć sprężynkę 
      Ta śruba na zdjęciu

• LexSzo
      Przez LexSzo
      Witam posiadam ramę dartmoor two6player 2019, pod stery is42/is52. Mam pytanie czy dany amortyzator z ogłoszenia (link podany niżej)  będzie możliwy do założenia lub jaki inny będzie pasował. Posiadam nie duży budżet. 
      LINK:
      https://www.olx.pl/oferta/rock-shox-xc30-amortyzator-przedni-100mm-26-tapered-nowe-CID767-IDn6zNk.html#70673c665c
    • Kapoxer
      Przez Kapoxer
      Witam, czy rower może być trzymany w domu na zwykłym stojaku serwisowym, który łapie rower za tylni trójkąt? Dodam też że rower posiada hamulce hydrauliczne, więc czy nie będzie żadnego problemu, aby rower był w ten sposób przechowywany?
    • BraianoMajerano
      Przez BraianoMajerano
      Cześć, szukam amortyzatora do dirtu za około 1300zł - 1400zł   
      - 100 lub 120mm skoku,
      - koła 26'' ,
      - tapered,
      - fajnie jak by miał mocowanie na hamulec, 
      Dirta składam na ramie DartmoorTWO6player (jestem otwarty na inne propozycje)
      Parametry ramy:
      Rozmiar ramy:  Long
      Rozmiar koła: 26"
      Rozmiar piasty: 135x10mm
      Rodzaj sterów: IS42/IS52
      Rodzaj suportu: Euro 73
      Link do ramy:
      https://www.goride.pl/ramy-sztywne/dartmoor-two6player?gclid=Cj0KCQiAn8nuBRCzARIsAJcdIfMGdRqNIuTdhyGurL_znQGusvKMqf2_ci8LhFtgrHxcG_Z9TlhZM0EaArxMEALw_wcB
    • johnny606
      Przez johnny606
      cześć.
      Nieszczególnie radzę sobie w poszukiwaniach amortyzowanego przedniego widelca. Jeżeli ktoś taki posiada (lub może polecić, wskaże www), chętnie odkupię. Cechy które mnie interesują, to:
      - koło 28/29 cali
      - pod stery 1,125"
      - ahead
      - piwoty i tarcza (z czasem zrezygnowałem z piwotów ale niewiele pomogło)
      - medium: mieszane, nie sprężyna
      - możliwość podpięcia chlapaczy 
      - ośka il classico
      - przeznaczenie do trekka, crossa, turystyka, mieszczucha. Żadne cuda.
      dzięki za ofertę/pomoc/konsultacje.
      pozdrower.