Skocz do zawartości
RowerowyWariat

[Bike-discount] Czy tylko ja mam takie problemy z tą firmą ?

Rekomendowane odpowiedzi

Waza

Rzeczywiście, UPS jest droższy od innych kurierów, dlatego sklepy internetowe wybierają tańszych dostawców żeby pomniejszyć koszty/uatrakcyjnić ofertę. A UPS obsługuje głównie klientów biznesowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
phoe
Napisano (edytowane)

Największą chyba porażka to jest kurier InPost czy ta cała ich minipaczka(aka miniporażka), gdzie na 2-gi koniec miasta wrzuca Ci paczkę do sklepu, który jest czynny od 8 do 16...

... albo gdy jest awaria paczkomatu lub jest przepełniony, do ich punktu, który tez jest czynny do 16...

Kiedyś coś z UK zamawiałem, i w PL InPost miał to dostarczyć i klasycznie sklep na 2-gim końcu miasta. ;)

Tak, mam samochód, mogę pojechać rowerem, lub nawet darmowym autobusem, ale nie po to zamawiam do paczkomatu pod domem lub na adres domowy, żeby jechać gdziekolwiek.

Edytowane przez phoe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ACTIVIA

Inpost to jedynie krajowy dostawca. Jeszcze nie jest rozwinięty w przesyłkach międzynarodowych. Porobili te paczkomaty lecz jeszcze z tego nie korzystałem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
phoe

InPost działa w Europie i mają tez paczkomaty poza granicami kraju. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ACTIVIA

Nawet jeśli działają międzynarodowo natomiast miałem już z nimi nie miłą sytuację w przesyłce krajowej przez to dla mnie są nieufni. Dużo osób i firm z nich korzysta bo mają dobre ceny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta