Skocz do zawartości

[Kompresor] Pomoc w wyborze


fing

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem tu nowy i potrzebuję pomocy. Muszę zakupić jakiś niedrogi kompresor do pompowania koła do wózka inwalidzkiego, ręczna i nożna pompka nie wchodzi w grę. Mieszkam sam i jestem niepełnosprawny ruchowo, nie mam nikogo kto by mi napompował koło i w związku z tym muszę kupić kompresor. Trafiłem na taki https://www.hurt.com.pl/profesjonalny-kompresor-samochodowy-12v-230v-carmotion-p16423.html#tabName=tabCommon Czy ma ktoś doświadczenie z takimi tanimi sprzętami, czy napompuje mi koło do 4 barów? Wiem, że z opisu wynika, że nawet do 10 ale coś nie chce mi się wierzyć. Może ktoś poleci jakiś inny. Na Allegro nawet widziałem za 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w zupełności wystarczy taki. Dodam, że baltrade to solidny sklep, i gdyby cokolwiek było nie tak, to nie będziesz miał problemów z gwarancją czy zwrotem.

Szukając najtańszej oferty moim zdaniem powinieneś uwzględniać w cenie także renomę sprzedawcy i czas jego istnienia na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich tanich pompek podchodzę sceptycznie a to ze względu na ich trwałość. Zwróć uwagę czy mechanizm (zębatki) plastikowe czy metalowe, ciśnienie do jakiego dobija (tanie grzeją się gdyż nie są w stanie napompować wyższego ciśnienia), czas jaki będzie pompowała do wymaganego ciśnienia>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...