Skocz do zawartości

[pieniny] Trasa w pieninachnp. Sromowce)?


PiotrKaaaaaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

macie namiar na jakąś fajną trasę po Pieninach (okolice Sromowców, Szczawnicy, Słowacji, Przełomu Dunajca)? Rower crossowy więc lekki teren/asfalt. Pętla. Dojazd samochodem. Żeby było ładnie i kolorowo.

Myślałem coś w stylu Sromowce Wyżne - Niżne - Przełom - Leśnica - Veľký Lipník - Haligovce ... no nie wiem jak to połączyć żeby nie wjeżdżać w ruchliwe drogi. A może zamiast na Słowację to gdzieś bardziej na południe?

Coś takiego wyklikałem... ale nie jestem zadowolony. Dość długa + górzysta, do tego końcówka ruchliwą trasą. Pomysły jak poprawić? Mogę skrócić np. do 50 km.

https://www.gpsies.com/map.do?fileId=rfrebpxutvlzepeb

 

Pieniny test.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem troche dluzszy wariant, ale ogolnie podobnie, tylko z Wielkiego Lipnika nie jechalem na Haligowice tylko w druga strone Stara Lubovne. Nie musisz do niej samej zjechac, choc tuz przy niej jest fajny zamek, ale odbijasz glowna na Podoliniec jak zamierzasz. Potem mozesz przez Toporec i Wielka Lesna wrocic, badz pojechac na Zdiar i zjechac genialnym zjazdem do Osturny. Tam jechalem przez Wielka Frankowa i Spiske Hanusowce do auta czyli Sromowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...