Skocz do zawartości

[Siodełko] Wygodne, w Beskidy.


TjakTomek

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam ciężki wybór mi się teraz robi. W zimie nie planuje jeździć przesiadam się na stacjonarny. Podobno zł dziurą lepiej. I jeszcze jedno czy polować na siodełko żelowe bardziej bo będzie lepszy komfort. Cały czas się zastanawiam nad sell Italia z Decathlonu jest takie za 199 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2018 o 09:01, TjakTomek napisał:

Koniec końców po przeanalizowaniu tematu zamówiłem WTB Rocket Sport 130, celowo wersję najtańszą ze standardową pianką oraz najwęższą (niewielka odłegłość pomiędzy kościami kulszowymi).

Miej tylko świadomość że jest wyczywalna różnica w wersjach COMP, SPORT czy PRO w wypełnieniu  a nie tylko cenie i wykończeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maczet190399 napisał:

Miej tylko świadomość że jest wyczywalna różnica w wersjach COMP, SPORT czy PRO w wypełnieniu  a nie tylko cenie i wykończeniu

Między Sport a Comp i Race nie ma. Między Sport a Pro czy Team jest - ponoć wypełnienie DNA jest mniej miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mogę polecić to siodełko osobom z wąsko rozstawionymi kośćmi kulszowymi. Bez pampersa jeździłem na nim bez szkody dla tyłka 1,5h, z wkładką najczęściej około 3h (oczywiście nie cały czas siedząc) -  jest super, samo siodełko też odrobinę amortyzuje. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...