Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.

Rekomendowane odpowiedzi

kello

Sprzedam swojego holendra. Jest to starszy Batavus po pełnym serwisie + dołożone siodełko Brooksa również po renowacji. 3 biegi w tylnej pieście z hamulcem torpedo + przedni szczękowy. Stan bdb, zadbany. Cena 450zł. Zdjęcia na OLX: 

https://www.olx.pl/oferta/rower-holenderski-batavus-brooks-holender-po-serwisie-okazja-CID767-IDvHeLy.html

Odbiór osobisty 3miasto lub jeśli ktoś zorganizuje wysyłkę w swoim zakresie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Bojkow
      Przez Bojkow
      Koła 26", bez przerzutek, hamulec przedni na kierownicy, tylny na pedałach.
      Nowe wygodne rączki, stare nie były zużyte ale były gorszej jakości.
      Brak przedniego błotnika, rower mało używany ponieważ użytkowniczka to leń, błotnik był ale gdy składałem rower gdzieś się on zapodział i na pewno go nie znajdę.
      Wielkości ramy nie znam.
      Na pewno trzeba coś podokręcać.

• Jurcyk
      Przez Jurcyk
      Sprzedam niezwykle uniwersalny rower Kona Big Rove ST z 2016 roku z przebiegiem 4,5 tyś.km w bardzo dobrym stanie. Rower ten sprawdzi się w prawie każdym terenie. Cena 3600 zł.
      https://www.olx.pl/oferta/kona-big-rove-st-2016-CID767-IDvvIjN.html
    • Kushim
      Przez Kushim
      Witam wszystkich, bardzo przepraszam jeśli temat założony w zostal w złym dziale, jestem nowy na forum. 
      Kilka dni temu zakupiłem za grosze stary, niekompletny rower. Kobieta która go sprzedawała powiedziała, że mąż sprowadził go z Niemiec około 30 lat temu i pozyskał go z „drugiej ręki”. Jestem szalenie ciekawy co tak naprawde wpadło w moje ręce i czy warto w ogóle zająć sie renowacją modelu. I tu prośba do Was, czy jesteście w stanie go zidentyfikować? Oczywiście mogę przedstawić więcej zdjęć lub informacji. 
      Z charakterystycznych szczegółow to np. Na korbie jest wygrawerowana litera „T”. Z tylu nad błotnikiem w miejscu zakładania bagażnika widnieje napis „ESGE PLETSCHER”. Osłona łańcucha przypomina rozwinięte skrzydło.
      Bardzo proszę o pomoc

• Kozakio
      Przez Kozakio
      Cześć
      Potrzebuję pomocy w identyfikacji obręczy marki WTB. Rower to BULLS Cross RS 2017, stronki podają, że obręcz to WTB XC-21D lecz w internecie nie mogę nic takiego znaleźć. WTB robi przede wszystkim obręcze MTB 27,5 i 29 cali, a to jest właśnie 28. W załączniku zdjęcie, które może coś pomóc. Oprócz tego jest właśnie napis "XC-21" i "Tubeless ready". 
      Drugie pytanie przy okazji, jakie mogę dolewać mleko? Zapewne było tam wlane te od WTB, ale ono jest trudno dostępne i chciałbym wiedzieć czy mogę tam dolać jakieś inne. 
      I trzecie pytanie czy polecacie jakąś oponę bezdentkową semi slick 28? Obecnie mam założoną Schwalbe Smart Sam, całkiem fajna, ale na wakacyjną wyprawę chciałbym coś o gładszym bieżniku żeby szybciej poruszać się na asfalcie.
      Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

• mpac
      Przez mpac
      Dzień dobry
      Moje WHR-550 umierają, kupiłem je razem z rowerem Cube Sl Road i zajeździłem na śmierć. Szukam nowych. Mają być mocne, pod 85 kg+okazjonalny bagaż ok 15 -20 kg no i wiadomo, lekkie i tanie :-) Rozglądałem się po forach i aukcjach, szukając systemowych, również używanych. Mogę zakupić używane przez 500 km Fulcrumy 24 Spline za 650 PLN, ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia...Na innym forum jeden z użytkowników bardzo polecał zestaw:
      DT Swiss R500 Crossroads + DT Swiss 350, proste szprychy.
      Jako wisienkę na torcie biorę pod uwagę jakiś patent z wymianą QR na sztywne osie.
      Mogę kupić wszystkie części i oddać koła do zaplotu, ale może moglibyście zaproponować jakieś alternatywy względem tego zestawu. Szykuje mi się również wymiana kasety i łańcucha, więc koszty rosną a budżet nie. Jeżdżę teraz na zestawie kaseta- łańcuch 105/Ultegra. Hamulce mini-v, opony 28-38. Dziękuję za pomoc.