Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
hszonszcz

[Bagażnik] Unibike Evo 29 2015

Rekomendowane odpowiedzi

hszonszcz

Dzień dobry. Czy ktoś z forumowiczów montował bagażnik crosso do EVO 29 2015 r. Są tam otwory montażowe ale producent nie daje gwarancji, że będzie pasował. Może inny bagażnik ? Taki, który pasował by do sakw crosso?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• zswsdmo
      Przez zswsdmo
      Witam, poszukuję dla swojego taty konkretnego bagażnika (zdjęcie poniżej, znalezione w internecie, swoich niestety nie mam). Nie jest on już produkowany, szukałam chyba już wszędzie. Jest on na klucz, był produkowany w różnych kolorach (czarny, szary, czerwony - o takich wiem bo mieliśmy takie kolory). Jeżeli ktoś z Państwa ma taki na sprzedaż bądź ma źródło, gdzie bym mogła dostać taki o to bagażnik byłabym bardzo wdzięczna :). Odkupie nawet większą ilość :).

Pozdrawiam

• Blu3kkk
      Przez Blu3kkk
      Jak rozkrecic amortyzator w b'twinie rockrider 540. Sr sountour xcr evo
    • Blu3kkk
      Przez Blu3kkk
      Posiadam rower B'TWIN rockrider 540, mam tam amortyzator Sr Suntour XCR EVO. mam problem z regulacja go. Regulacja dzialala do czasu gdy ta dzwignia od regulacji nie odpadla, wlozylem to ale regulacja nie dziala. Czy moge cos z tym zrobic i jak rozkrecic ten caly amortyzator? Z  gory dziekuje za pomoc 
    • Prekompilator
      Przez Prekompilator
      Jadąc do pracy mocuję torbę (taką z pasem na ramię) albo plecak (taki 20L) do bagażnika ze sprężynką.
      Sprężynka dociska torbę/plecak, które dodatkowo przymocowuję do sztycy, żeby był drugi punkt zaczepienia.
      Rozwiązanie jest średnie, bo raz że dużo z tym roboty a dwa - gdy plecak/torba są mniej wypchane, słabo się to trzyma.
      Znacie jakieś rozwiązanie, gdzie bagaż ok. 20 - 25-litrowy przymocowuję pewnie i SZYBKO do bagażnika? Później zabieram go z sobą.
    • Rascalo
      Przez Rascalo
      Witam
      Posiadam taki bagażnik na rower https://youtu.be/c4UuHNKKBJM, pytanie do osób co jechały przez Czechy, Austrię, Chorwację opcjonalnie Słowenię i Węgry, czy jadąc z takim bagażnikiem mogę napotkać jakieś problemy z strony Policji bądź innych służb ?
      Pozdrawiam i dziękuje za merytoryczne odpowiedzi