Skocz do zawartości

[koła szosowe] Shimano Dura ACE C35 WH-9000 Carbon ! G+

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania komplet kół szosowych:

Shimano DURA ACE C35 Carbon

WH-9000

Koła jak nowe! Przebieg tylko 50 km !!!

Zamontowane szytki VITTORIA CORSA 25C G+ (najnowszy model z graphenem !!!)

Cena sklepowa szytek 650 zł. !!!

Z uwagi że potrzebuję pieniędzy za koła chcę jedynie 2700 zł !!!

Mega okazyjna cena!! Sprzedaję bez kasety :-)

Zdjęcia --> https://tufotki.pl/aePRr

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Podobna zawartość

• Przez Wam
      Witam,   Szukam kół, które zastąpią mi wysłużone SHIMANO WH-MT35 29". Trochę nietypowe, uwielbiam szybko jeździć szosą w mieście i za miastem. Dodatkowo musi być jak MTB (niestety). Potrzebuję mocnego koła, które zniesie drogi rowerowe (z delikatnymi progami) i nie ma problemu z szybką jazdą na twardym i nierównym terenie typu szuter, ubite ścieżki w lesie. Co roku pękają mi szprychy, przy ruszaniu z miejsca lub przyśpieszaniu. Jak szukam w MTB to obręcze są za szerokie, jak w szosie i przełaju to za wąskie. Szybkozamykacz odrzuca większość fajnych modeli. Są to kolejne koła które są zbyt słabe.   - ilość: zestaw = przód + tył - waga roweru ze mną: około 110 kg - przeznaczenie: bardzo dynamiczna (i trochę siłowa) jazda szosowa, umiarkowany twardy teren MTB - system zamknięcia: szybkozamykacz QR - średnica: 29" - szerokość opony: od 1,5-2,2" lub więcej. - ulubione opony: SCHWALBE HURRICANE 700x40C (1,6"), stary wzór - hamulec: tarcza na centerlook - materiał: aluminium - waga zestawu: do 1900 - 2000 g - kolor: czarny - cena: 800 - 1500 zł - roczny przebieg: 4000-6000 km - max. prędkość: do 50-60 km/h   Pozdrawiam, WM
    • Przez roberikrowerem1
      Hej, w moim rowerze z lat 80 brakuje przerzutki. Potrzebuję przerzutkę tylną , która obsłuży 6 przełożeń z tyłu.  Jest to rower szosowy, szukam przerzutki do okolo 120 zł, która będzie pasowała na moje mocowanie do ramy to to  pierwsze u góry z lewej strony. Nie ma haka ani nic. Prosze o pomoc.

2. czy na pewno wejdą koła na obręcz 20mm. mierzone od scianki do scianki?  wcześniej na tych kolach byl rozmiar 37-622  teraz chcialbym 28-622 czy da radę?
      Z góry dziękuję 
    • Przez DaMikolaj
      Proszę o opinie o kołach szosowych składanych przez Berg Components z Torunia. Mają teraz dobrą cenowo ofertę na cały asortyment. Proszę wyłącznie o opinie osób, które używają lub używały (ewentalnie znają relację od kogoś z "pierwszej ręki")- jakie odczucia nt. samego sprzętu, serwisu itp.
    • Przez ML1337
      Czesc, 
      Jestem szczesliwym uzytkownikiem cannondale synapse 105 alu disc z 2020 (  https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2020-szosowe/endurance/synapse-alloy/synapse-alloy-disc-105 )

Niestety seryjne kola maddux rd 2.0 to dramat wiec wpadlem na pomysl zmiany na “lepszy model”
      Wybor padl na Fulcrum racing db 6 , chyba najbardziej przez wage ale odbilem sie troche od sciany bo moj rower ma sztywna os tylko z przodu , z tylu jest qr (producent nigdzie nie podal wymiaru ) wiec jak rozumiem tyl pasowac nie bedzie 
      Mam do was 2 pytania
      1.Czy istnieja jakies adaptery/przejsciowki ze sztywnej osi na standard qr? Jezeli tak,  to czy warto isc ta droga czy to rzezba w g.... ?

2. Czy sa jakies alternatywy dla fulcrum w podobnej wadze i cenie ? 

Z gory dziekuje za odpowiedzi 

• Przez avax
      Witam.
      Jestem kompletnym amatorem jazdy. Domyślam się że jest tutaj dużo informacji na ten temat ale jestem tylko kilka dni w kraju i mam za mało czasu. Potrzebuję kupić mocną zaplecioną obręcz 26" . Kaseta 7 rzędowa Shimano z racji osprzętu. Hamulce v brake. Piasta szybkozamykacz. Czy może ktoś wspomóc Swoją wiedzą ?
      Pozdrawiam
  • Dodaj nową pozycję...