Skocz do zawartości

[Rower] fr/dh


KarpTakiO

Rekomendowane odpowiedzi

Już całkiem poważnie Ci odpowiem, bo chyba nie załapałeś pierwszego posta...

Zobacz sobie co to jest Downhill i Freeride, potem obejrzyj jak te rowery wyglądają i ile kosztują. Następnie poszukaj sobie jak wygląda rower do Dirtu.

Ja wiem że Wy wszyscy uprawiacie miejski DH skacząc z dwóch schodków, ale to już naprawdę robi się żenujące jak raz w tygodniu pojawia się taki sam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak potrzebujesz roweru do DH, to zmienia postać rzeczy.

A teraz mały Quiz!

To jest rower do DH:

5ab93a8381746.jpg

To jest trasa DH:

TID_1-1-13-1050x700.jpg

JLD_0250.jpg

A to są schody miejskie w ilości 6:

IMG_2727.jpg

Widzisz drobną różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim rozstawem kół to on chyba zawraca w miejscu..  po czym się wywraca bo środek ciężkości coś nie w tym miejscu co potrzeba :wub:

Z budżetem 2000 zł możesz rozglądać się za używanym rowerem do Dirtu. Akurat zostanie trochę żeby go doprowadzić do porządku.

Poczytaj, zorientuj się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KarpTakiO napisał:

i nie patrzyłem rowerów i nie wiem jaki jest przedzial cenowy

No to czego Ty od nas oczekujesz jak nawet nie zadałeś sobie trudu sprawdzenia tak podstawowej rzeczy? Już nie wspomnę o bredniach o DH/FR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak możesz szukać w takim budżecie roweru do takich zastosowań, jak wystarczy zobaczyć ile oba amortyzatory kosztują i to używane wątpliwego stanu - to już na dobrą sprawę jest Twój budżet, a gdzie reszta ? Wg. mnie nierealne, dozbieraj u rodziców, dziadków, na święta kolęda i może coś znajdziesz w jako takim stanie przy 4000-5000 zł do DH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...