Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
caro86wlkp

[różne] licytacje od 1zł: SkilHunt H03, zębatka korby, koszyk, uchwyt do telefonu, rękawiczki

Rekomendowane odpowiedzi

caro86wlkp

licytacje od 1zł na następujące rzeczy:

uchwyt rowerowy do telefonu

Shimano SG-X S-22 M9 -blat zębatka korby

Kółka Shimano RD-M430

Koszyk przedni KELLYS Cargo KLS Szybki montaż

rękawiczki rowerowe krótkie XL

LAMPKA ROWEROWA PRZEDNIA Marsing X3 2500Lm

Łożysko 6001 2RS CODEX

uchwyt na kask lub torebkę do motocykla, roweru

Latarka LED czołówka SkilHunt H03

https://allegro.pl/uzytkownik/Client:33495476?order=p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
caro86wlkp

ostatnie godziny licytacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Prekompilator
      Przez Prekompilator
      Rama odpada - jest już zajęta przez inne rzeczy.
      Słyszałem o uchwytach montowanych na kierownicę - ma to sens? Jeżeli tak, to poproszę o wskazanie rozwiązania - dedykowany uchwyt, adapter?
    • igo973
      Przez igo973
      Witam,
      jaką lampkę w cenie do 50 zł byście polecili? Będzie ona głównie służyć do jeżdżenia po ulicach i drogach polnych. Za odpowiedzi dziękuję.

• Dagas
      Przez Dagas
      Cześć, mam do was pytanie. Planuję kupno rękawiczek rowerowych [marki FOX, ponieważ jestem strasznym perfekcjonistą i skoro już mam spodenki i koszulkę FOX to rękawice muszą być także tej marki.. wiecie jak to jest ;D] i myślałem nad czterema konkretnymi modelami:
      FOX Ranger Glove, 109 PLN
      FOX Ranger Gel Glove, 139 PLN
      FOX Dirtpaw Race, 139 PLN
      FOX Dirtpaw Sayak, 139PLN
      Które z tych rękawic są według was najlepsze? Pod względem komfortu użytkowania i wytrzymałości oczywiście, wygląd to kwestia osobista aczkolwiek mi najbardziej podobają mi się Sayaki. Czy warto dopłacić 30 zł do gel, race lub sayak? Kumpel używa dirtpawów na crossie, na rower także się nadają, prawda? Ah, rękawiczki muszą być przewiewne. Jeżdżę codziennie, także w lato.
      Z góry dzięki za odpowiedź i sorry za tak głupie pytanie, ale naprawdę jestem całkiem zielony w tym temacie i żadnych rękawiczek nie miałem ani razu na dłoni, a budżet mam bardzo ograniczony i nie chciałbym wydać więcej niż te 140zł na rękawiczki, i tak już to trochę naciągnąłem ponieważ miałem wydać początkowo 100zł. 
      A może nie brać foxów tylko znajdę coś znacznie lepszego w tej cenie? Wtedy moge zrezygnować z perfekcjonizmu [pójść na terapie ^^]. Miłego
    • rzezniol
      Przez rzezniol
      Witam 
      Przedmiotem oferty jest uchwyt na drugi rower dla fotelików Hamax.
      Pasuje do Kiss Smiley, Siesta ...
      Używany w 100% sprawny.
      Zdjęcia w ofercie OLX
      https://www.olx.pl/oferta/hamax-uchwyt-fotelika-na-drugi-rower-CID767-IDt3wT1.html
      Cena ofertowa 59,99 zł
      Pozdrawiam 
    • TomHagen
      Przez TomHagen
      Na sprzedaż mam Bontrager Race Windshell Glove w rozmiarze XXL, tylko przymierzone, cena w sklepie 169zł a tutaj 90zł plus wysyłka, polecam!