Skocz do zawartości

[Nowe RacingRalphy] Ma ktoś już, przetestował?


endrzer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy ktoś oprócz Szjbajka ma już nowe dancing Ralphy? - te kolorowe :D

Może to jeszcze wcześnie aby zbierać opinie o trwałości, ale interesuje mnie ten aspekt, bo sam producent napisał na stronie, że nowe RR są wykonane z innej mniej trwałej mieszanki (nawet tył z niebieskim) niż poprzednik.:

Cytat

ADDIX SPEEDGRIP: mieszanka uniwersalna. Bezsprzecznie o największym zakresie stosowania. Doskonała do XC, AM i Trail: stosowana w większości opon EVO! Zastępuje wcześniejszą mieszankę PaceStar, gdzie nacisk położony był (choć nie tylko) na dużą trwałość, przy intensywnym użytkowaniu.

A jak z zastosowaniem? Interesuje mnie opona na tył, na przód mam jeszcze XKing w b.dobrym stanie. Będę się przesiadał z Vittoria Saguaro i szukam nowej opony napędowej na MTBMaratony. Trochę ujeżdzałem RaceKingi, ale chciałem spróbować czegoś nowego - a Nigdy nie jeździłem na RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, endrzer napisał:

Zastępuje wcześniejszą mieszankę PaceStar, gdzie nacisk położony był (choć nie tylko) na dużą trwałość, przy intensywnym użytkowaniu.

Oni tylko napisali, że zastępuje tą mieszankę. Nie widzę tu nigdzie informacji, że nowa RR jest wykonana z mniej trwałej. Gdzie to wyczytałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony te nie są jeszcze dostępne u dystrybutora w Polsce. Gwiazdki typu SzajBajka ściągają pewnie z zagranicy (o ile tam już są) lub dostają jakieś próbki. Mógł też otrzymać od sponsora rower z tym ogumieniem.

Generalnie sam chcę wypróbować nowego RaRa, bo Peyote jako napędowa zużyła się całkowicie po 3000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już kupić: https://allegro.pl/schwalbe-racing-ralph-27-5x2-25-snakeskin-tle-e-25-i7569860581.html

EDYTA: Błąd - to jest Racing Ray (na przód). W opisie ma błędnie podany Ralph... Chyba, że opis jest dobry a zdjęcie dali nie to co trzeba ;)

Nowe Racing Ralph można kupić na BD: https://www.bike-discount.de/en/buy/schwalbe-racing-ralph-evo-29x2.25-tle-addix-soft-folding-776715

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykowałbym... ;) Sprzedawca posiada tylko dwie sztuki, opisuje jako Racing Ralph, natomiast wstawia zdjęcie Racing Ray'a, czyli kolejnej nowej opony (na przód, do kompletu z RaRa). No i wydawało mi się, że w papierowej wersji katalogu na 2019 te opony były tylko na koło 29".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...