Skocz do zawartości

[4000zł] Steppenwolf Thyra Sport


etybag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko dotyczące roweru Steppenwolf Thyra sport. Mam okazję kupić takowy za cenę 4000zł i tutaj takie pytanko. Ktoś coś wie o tych rowerach? Nigdzie nie umiem dorwać info na temat tych rowerów, jakiej jakości są ramy, czy w ogóle warto? Rozważałem kupno tego roweru ale nic nie wiem o tej maszynie a info znaleźć nie potrafię. Ktoś coś? Chcę dorwać coś do agresywnego enduro, coś nawet pod lekki freeride w cenie 4000zł. Nie wiem czy to się nada dlatego zwracam się do Was o pomoc :)

Amortyzator przód: RockShox Revelation RL 140mm

Amortyzator tył: Monarch RT3

Przerzutka tył: DEORE XT
Przerzutka przód: DEORE SLX
Klamko manetki: DEORE SLX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, bardzo solidny rower niemieckiej firmy. Robią rowery w bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Bardzo udany model firmy, ponieważ jest bardzo wszechstronny, pod enduro nadaje się bardzo dobrze, ale też inna jazda tego pokroju nie będzie dla niego problemem. Najlepiej przejechać się samemu ocenić czy pozycja na nim nam odpowiada. Miałem okazje jakiś czas temu przejechać się na tej maszynie i mogę z czystym sumieniem polecić, w cenie do 4tys. zł bardzo ciężko będzie znaleźć cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...