Skocz do zawartości

[Kierownicai siodełko] porada


Adriankanecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam sprawę czym może być spowodowany ból pod dłońmi po 20km+ już ciężko mi się trzyma kierownicę,

Nie tretwieje mi miejsce a czuję jak bym miał zbite.

Siodełko mam ustawione dobrze pochylenie oraz wysokość 

Grupy wymieniłem na febric.

Możliwe że jest kierownicą za wysoko ? 

Na rurze sterowej mam 2 podkładki po 0.5cm.

A druga sprawa jakie siodełko polecicie,

Mam seryjne Giant connect 30.9 i po 30km czuję już tyłek nie jest Wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bełkot, dodatkowo ilość błędów powala.

2 podkładki pod mostkiem nic nie mówią, przecież nie wszystkie główki ramy są identyczne. Musiałbyś podać różnicę w wysokości między siodełkiem a kierownicą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pocisk ortografi"...

Kolego, wypada prosząc o pomoc ubrać tę prośbę w jakąś strawną formę. Ot, tak by nie sprawiać pytanemu więcej turbacji, niż to jest konieczne.

Słabo się od tych nieostrych i niechlujnie zrobionych fotografii i pytań, napisanych w stylu Zulusa po miesięcznym kursie języka polskiego. Odrobina staranności, choćbyś to pisał na maszynce do mięsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adriankanecki napisał:

Pisane na szybko, ciekawe czy chociaż 20% osób bez słownika w telefonie, będzie potrafiła napisać poprawnie zdanie.

To teraz poleciałeś. Odróżniasz ortografię od gramatyki?

Teraz, Adriankanecki napisał:

Polaka cebula

"Polaka Cebulaka" jak już, nawet tutaj zrobiłeś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem o co pytasz. Skontroluj sam siebie, czy nie za mocno ściskasz gripy. Moja żona tak miała. Po przejechaniu kilku km, można było zobaczyć odciśnięty grip. Po czasie i wskazówkach nauczyła się trzymać, nie ściskać. Siodełko mam takie https://www.centrumrowerowe.pl/siodelko-wtb-pure-race-pd6980/?v_Id=94203

Też miałem siodełko Giant contact. Nawet w spodenkach z wkładką nie było wygodnie. Wpisz w wyszukiwarkę, jak dobrać szerokość siodełka rowerowego. Jaki masz rower, to też jest ważne przy doborze siodełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściskam gripów, teraz patrząc siodełko mam 1/2 cm niżej niż kierownica, mostek jest dodatni.

Problem leży w tym, że często cała masą ciała wpadam w kierownice, jak bym się na niej opierał.

Pomierzyłem teraz 

Długość:

Siodełka do suportu 75cm

Siodełka do podłogi 104cm

Kierownica do podłogi 105cm

Od siodełka do kierownicy 55cm

Jest to rower hardtrail 

https://www.google.pl/search?biw=360&bih=315&tbm=isch&sa=1&ei=DfyjW9a8CcTqrgTJxqm4Aw&ins=false&q=giant+talon+2+ge+2018+opinie&oq=giant&gs_l=mobile-gws-wiz-img.1.0.35i39l2j0i67l3.11919.12546..13360...2.0..0.137.572.0j5......0....1.......5.GQhzTNR3Ofg#imgrc=kopP1-QJD0g3HM:

Taką ramę posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadasz w kierownicę i się opierasz, przypuszczam że?

Rower jest dla ciebie rozmiarowo, za duży. Nie opierasz masy ciała na siodełku, przenosisz część ciężaru ciała na kierownicę. Na siodełku nie opierasz korpusu ponieważ siodełko jest nie wygodne. Czy rozmiar roweru jest pod twój wzrost. Takie nasunęły mi się spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...