Skocz do zawartości

[Rower] Nowy/Używany do 1000zł


foulpsyche

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem z okolic Krakowa,Tarnów.  Chciałem kupić rower do codziennej jazdy, siłownia, uczelnia. Niestety się nie znam na rowerach, ostatni jaki miałem to z komunii, rama cieżka nie na moją siłe wtedy, niestety juz totalnie rozleciał się i oddany na złom.

Niestety budżet mam ograniczony 1000 zł maksymalnie 1200.

Rozglądając się wpadłem na 2 rowery na olx.

Rower 1

Rower 2

Nie wiem czy ryzykować i kupować używany i liczyć się że coś może nie grać czy w tej cenie znajdę coś nowego.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MikeSkywalker napisał:

https://www.decathlon.pl/rower-trekkingowy-riverside120-id_8379017.html

 Jeśli gdzieś znalazłbyś za 599zł byłoby miło, ale i za 799 to prosty rower do codziennych dojazdów. I z nowych nie ma raczej sensownej alternatywy, jedynie może Triban 100 FB. 

a Taki rower jak bo jest dobra promocja nawet mniej niz tu pisze w sklepie 899zl 

ROMET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foulpsyche napisał:

a Taki rower jak bo jest dobra promocja nawet mniej niz tu pisze w sklepie 899zl

Nic tu nie porywa. Najtańsza, ciężka korba, ciężki uginacz, podzespoły najtańsze z możliwych. W Riverside przynajmniej pozbyli się przedniej przerzutki i atrapy amortyzatora, i napęd oparty jest o kasetę a nie wolnobieg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike, nie wytłumaczysz takich rzeczy przeciętnemu Kowalskiemu. To jest rozumowanie na zasadzie "ten ma a ten nie ma, to ten pierwszy lepszy" bez wchodzenia w niezrozumiałe "szczegóły" takie jak "to nie amortyzator tylko niedziałająca atrapa udająca takowy". W sumie mnie to niezbyt dziwi, bo i każdy na wszystkim znać się nie musi, chore jest tylko to że dowiedzieć czegoś się nie chce, a już samemu czegoś poszukać to wykluczone... Obawiam się, że niewielu obecnie kupiłoby prosty, ale solidny i złożony z sensownych podzespołów rower mając do wyboru obok maszynkę z kiepskimi lub niedziałającymi w praktyce podzespołami ale wyglądającą jakby miała wszystkie obecne nowinki. Mało tego, nawet niewielu pozna że coś tu nie tak użytkując to potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...