Skocz do zawartości

[koła] Fulcrum Red power


Colonel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
12 godzin temu, Dokumosa napisał:

Obręcze z plasteliny.

Ciekawa opinia. Mam do tej pory Fulcrumy RM5 i nic się nie dziej, zero śladów na tych obręczach z plasteliny- a sporo przejechały w różnych warunkach ( od szosy do kamienistych zjazdów w górach ). Nigdy ( przez 7 lat ) nie musiałem centrować czy zaglądać do łożysk. Są w ciągłym użyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak budowałem rower wiosną to rozważałem Fulcrumy Red Power HP za około tysiaka, nie kupiłem bo: też spotkałem opinie, że są miękkie i przede wszystkim kupić koła - super, ale co potem z dostępnością części? Do DT dokupisz wszystko, do Fulcrumów tak łatwo już nie jest. A że mam zamiar używać kół kilka lat a i zapewne potem zostaną w rodzinie jak ja z nimi skończę - nie stać mnie było na ryzykowanie, że jak coś trupnie to pozostanę z problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obręcze w tych starych (więc tych z crc) Red power mają tylko 19mm szerokości. Miałem dwa komplety i w porównaniu nawet z najniższą półką DT (np. X392, która również ma problemy ze sztywnością) to plastelina i 28 szprych nie daje tu rady. Oczywiście jak ktoś waży 50kg i jeździ po płaskim/prostym to można się pakować. Wykonanie całkiem niezłe. Piasty w miarę bezproblemowe. Są dostępne end-capy do konwersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2018 o 13:19, cyganos napisał:

Muszę Cię zmartwić, gdyż po pierwsze my już ich nie mamy na magazynie w UK (SKU jest z innego magazynu niż nasz), za to sprawdziłem pozostałe Red Power w innych rozmiarach i niestety adapterów tam nie ma widać. 

Jedne, które departament Ebay ode mnie z magazynu sprzedaje też są bez adapterów. Więc albo dokupywać, albo w ogóle się w nie nie pchać, gdyż jak ktoś wyżej napisał, może być potem drogo :) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MMMAAACCC7 napisał:

Muszę Cię zmartwić, gdyż po pierwsze my już ich nie mamy na magazynie w UK (SKU jest z innego magazynu niż nasz), za to sprawdziłem pozostałe Red Power w innych rozmiarach i niestety adapterów tam nie ma widać. 

Jedne, które departament Ebay ode mnie z magazynu sprzedaje też są bez adapterów. Więc albo dokupywać, albo w ogóle się w nie nie pchać, gdyż jak ktoś wyżej napisał, może być potem drogo :) ....

Dzięki za informację, koła są na bębenku XD więc  nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...