Skocz do zawartości
  • 0

Rower dla ozdoby


Gość Banksy

Pytanie

Planuje zakup nowego roweru. Tym razem chciałbym kupić coś co przede wszystkim będzie dobrze wyglądać. Wstyd się przyznać ale cholernie napaliłem się na BMW Cruise M. Rower niestety ma bardzo złe opinie.

Orientuje się ktoś może jak to jest z tym rowerem? Serio jest taki dziadowski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SoloTM napisał:

Kupi sąsiad podobny dwa domy dalej i będzie smuteczek, kup taki, masz gwarancję lansu :

https://www.olx.pl/oferta/trek-y-22-carbonowy-26-cali-xtr-spin-noleen-hot-CID767-IDvCAP1.html#013e51a010

Toć to mój rower. Śmigałem nim do kurnika po jajka. Właśnie dlatego sprzedaje żeby kupić beeme...

 

Jak na razie to Wy tu trollujecie panowie. Nie każdy jest krasnalem kupującym mtby :P Chce kupić rower typowo na miasto i pasujący do faceta a nie jakieś gimbusowe gówno. Co w tym złego? Jeżeli możecie dać mi jakieś rady odnośnie aspektów technicznych to bardzo was proszę o nie ale na temat wygladu sie nie wypowiadajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Gość Banksy napisał:

Nie każdy jest krasnalem kupującym mtby :P Chce kupić rower typowo na miasto i pasujący do faceta a nie jakieś gimbusowe gówno. 

A ten BMW to niby co? Psedogóral na mieskich oponach. Kup, to właśnie będzieś kolejnym gimbą który zasuwa po miastu na MTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SoloTM napisał:

Patrząc na osprzęt i cenę to bardzo słabo, aczkolwiek dla niewymagających wystarczy w zupełności. Płacisz za ramę i detale. Idiotyczne stopniowanie biegów. ( kaseta wg. mnie ma za dużą rozpiętość ). Za 4400 znalazłem w necie.

Rozumiem. A ile mniej więcej musiałby kosztować aby choć po części opłacało sie go kopić? Patrząc tylko na aspekty techniczne. Mam możliwość kupienia nówki za 3800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, remover napisał:

A ten BMW to niby co? Psedogóral na mieskich oponach. Kup, to właśnie będzieś kolejnym gimbą który zasuwa po miastu na MTB.

mtby to mtby a cruisery to cruisery. Te pierwsze są śmieszne a drugie bajeranckie i służące jeździe rekreacyjnej na luzie. Do jazdy na poważnie mam kalnhoffa xxl track z ramą 64cm na którego nawet byś się nie wdrapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba jest ze zintegrowaną osią, ale modelu nie rozpoznaję, jakie ma manetki ? Deore? Jakie piasty ? Jeśli lipa to 3000 max, jesli deore to 3500. Przy założeniu że ta rama coś warta. Choć to kloc 15 kg. Masz bmw i chcesz mieć do kompletu? 

Ten rower to taki mix mtb i cross w wersji rekreacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SoloTM napisał:

Korba jest ze zintegrowaną osią, ale modelu nie rozpoznaję, jakie ma manetki ? Deore? Jakie piasty ? Jeśli lipa to 3000 max, jesli deore to 3500. Przy założeniu że ta rama coś warta. Choć to kloc 15 kg. Masz bmw i chcesz mieć do kompletu? 

Ten rower to taki mix mtb i cross w wersji rekreacyjnej.

Deore. Podobno w całym rowerze tylko rama jest godna uwagi wiec jest cos warta. Swoją drogą mnie samego ciekawi jakim cudem rower jest taki ciężki. Niezbyt duży,raczej chudawy i te elementy karbonowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, remover napisał:

Czlowieku tu chyba cruisera nigdy nie widziałeś. To że jakiś idiota wcisnął aukcji z tym bmw do działa kruzerów wcałe nie robi z niego takowy.

 

9 minut temu, SoloTM napisał:

TO JEST CRUISER ;)

Z definicji Cruiser to rower z wygiętą rama, jakimiś balonowymi oponami i o bajeranckim wyglądzie ale wszystko inne moze byc rozne. Ten akurat jest pseudo sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SoloTM napisał:

Szczerze mówiąc trochę mnie  nakierowałeś. Wprawdzie ten akurat odpada ale klasyk to może być to. Tylko ciekawe czy kiedyś znano mat... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...