Skocz do zawartości

[2018] Czterotłoczkowy zacisk Deore MT520


marcin1378

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się dowiedziałem, to powiem tak jak usłyszałem od przedstawicieli 

"próbowano z różnymi klamkami i tylko z kilkoma nie działało w pełni.. a klamka 501 Ci jakiejś innej nie przypomina?..." 

Tak więc wychodzi na to, że próbowali łączyć z różnymi i wyszło tak, że opłacalniej stworzyć nową "dedykowaną" klamkę, niż sprzedawać ze starymi (patrząc ze strony budżetu..)


A z mojego osobistego uczucia, dobre shimano skończyło się na poziomie 970, potem jak napęd to SRAM, jak hamulce to Magura :)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BL-MT501 = BL-M6000. "Tworzenie" "nowego" produktu miało na celu wywołanie przeświadczenia produktu dedykowanego. A wprowadzanie na rynek produktów pozagrupowych umożliwia producentom rowerów tworzenie różnych mezaliansów, które mniej kują w oczy niż np. połączenie napędu xt i hamulców m315.

Edytowane przez Dokumosa
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MMMAAACCC7 napisał:


A z mojego osobistego uczucia, dobre shimano skończyło się na poziomie 970, potem jak napęd to SRAM, jak hamulce to Magura :)..

Ja akurat pójdę pod prąd bo ja do szpejów z okolic lat 2005-2008 kiedy zaczynałem jeździć już bym nie wrócił. Hamulce sprzed 2014 są ewidentnie gorsze pod kątem działania. Ktoś powie, że sikają... no może sikają, ale ja dalej na forum nie widziałem, aby ktokolwiek przedstawił jak wygląda liczba wadliwych egzemplarzy zestawiona z całym wolumenem sprzedanych sztuk - bez tego to jak gadanie, że we francuskich autach notorycznie siada elektronika (często dostarczana przez Boscha i Siemensa).

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Faktycznie jest to komplet pod kuszenie klientów czterotłoczkowymi hamulcami przy kupnie nowego roweru.

Servo Wave jest, 4 tłoczki z Zee są, klocki z radiatorem też można jak komuś się zachce więc powinno chodzić - po wyglądzie widać oszczędności ale z czegoś musi się wziąć ta różnica w cenie: 600 zł z Bike24 przy ~900 za Zee za komplet.

Na marginesie, jakby ktoś chciał się zaopatrzyć to mam komplet do sprzedania. Linkować nie będę bo mnie mod zatłucze, ale po haśle MT520 można je znaleźć na popularnym portalu ogłoszeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...