Skocz do zawartości

[torba] na ramę z miejscem na telefon


epon

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam torby mocowanej na ramie, z miejscem na telefon (musie pomieścić 6 cali) z dobrym mocowaniem tak żeby nie przechylała się na boki.

Znalazłem taką https://www.tectake.pl/torba-rowerowa-z-zawieszka-na-rame-roweru-na-smartfony-800203#401611 czy ktoś może miał lub ma taką lub może ktoś mi polecić coś innego, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu mam identyczną ale kosztowała o wiel mniej. Ale mój telefon ma wymiary 

147.00 x 73.00 x 13.00 mm

Ogólnie to juz druga moja taka torba, ale też lekko się przeciera od strony kierownicy, ale na 2- 3 lata mozę styknie, apotem sie wymieni. Nie pamietam dokładnie ale moja nie kosztowała chyba więcej niż 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, epon napisał:

Mam taką samą.  Sprawdza się,  pojemna. Bez problemu wejdą jeszcze tam okularki jakieś batoniki i inne drobne przedmioty.  Nie ma większego problemu przy schodzeniu z roweru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam coś takiego https://www.centrumrowerowe.pl/pokrowiec-topeak-smartphone-drybag-pd8094/ Jest fajne ale chce właśnie raz na jakiś czas na dłuższą trasę wrzucić dodatkową torbę żeby nie brać plecaka (zawsze jakiś dodatkowy żel czy baton będzie gdzie upchnąć). W każdym razie trochę to moje upośledziłem i pozbawiłem wodoszczelności poprzez zrobienie kilku otworów, ale inaczej telefon łapał taką temperaturę w upały że bałem się że się roztopi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podłączę się. Rozleciała mi się torba podsiodłowa akurat, gdy szukałem jakiegoś uchwytu na telefon. Pytanie czy taka torba z alle wytrzyma codzienne wożenie cięższych rzeczy, jak zestaw kluczy, dętka, kamizelka? Na zdjęciach wygląda to mało stabilnie... Czy takie z aukcji powyżej faktycznie są solidniejsze od tych "tanich", przed którymi straszą w tej samej aukcji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...