Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
85justine

[bułgaria ibiza rodos kreta zakynthos] na rower mtb i jak wypozyczalnie

Rekomendowane odpowiedzi

85justine

Witam

jak w temacie

czy te kraje polecacie na rower(bezpiecznie jezdzic samemu i fajne rejony) a i dobre w miare rowery a nie jakis "sh*t" jak na przyklad na Korfu w Sidari ;-)

bede polowac na last minute i rozwazam te kraje//wyspy pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
phoe
Napisano (edytowane)

Byłem na Zakynthos w tym roku i mają dobre rowery, ale ceny za te lepsze też są mega... nawet elektryki mają czy Fat Bike Szpeca. ;)
Szosa karbon to 50euro, tyle co Quad 400cc...

Najlepiej do zwiedzania to wziąć auto na 2 pary i tyle, sporo taniej wyjdzie niż sensowny rower. :D
Rejs dookoła wyspy też warto zaliczyć statkiem.

A na Zakhyntos widoki są przepiękne. ;)

Bierz sobie coś od Xenos Hotels(Commadore, Admiral, Capitan) za 2000zł wyrwiesz All Inclusive, robią drinki jakie chcesz i masz naprawdę 3 fajne posiłki z lodami, owocami itp.

Edytowane przez phoe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
85justine
5 godzin temu, phoe napisał:

Byłem na Zakynthos w tym roku i mają dobre rowery, ale ceny za te lepsze też są mega... nawet elektryki mają czy Fat Bike Szpeca. ;)
Szosa karbon to 50euro, tyle co Quad 400cc...

Najlepiej do zwiedzania to wziąć auto na 2 pary i tyle, sporo taniej wyjdzie niż sensowny rower. :D
Rejs dookoła wyspy też warto zaliczyć statkiem.

A na Zakhyntos widoki są przepiękne. ;)

Bierz sobie coś od Xenos Hotels(Commadore, Admiral, Capitan) za 2000zł wyrwiesz All Inclusive, robią drinki jakie chcesz i masz naprawdę 3 fajne posiłki z lodami, owocami itp.

dzieki

ja niestety nie jem wielu rzeczy i cięzko z dwoma parami,bo jade sama..

nie mogę jesc mleka jego pochodnych jak i wielu innych, stąd też problem gdzie jechać, chyba najlepiej w hotel z nietolerancjami)takie coś na kanarach znalazłam,ale nikt ze znajomych sie nie zdecydował bo urlopów nie mają itp.

cena za rower jak za zboże!:)

dzieki za info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dziksoltys

Na zakintosie zapłaciłem za auto 30. Ale teraz usunęła się skała na plaży wraku i jest niedostępna na razie. Na miejscu proponuję biuro podróży zante polska firma godna polecenia wiedzą kiedy i jak przewieźć wokół wyspy żeby było atrakcyjnie a to jest bardzo ważne. Na kofu też są

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
phoe

No zawaliła się w czwartek, tydzień wcześniej tam byłem. ;)

Co do biura, to w greckich masz taniej, a płyniesz tym samym statkiem i taka sama trasa/program, przewodnik też mówi w języku polskim.

Edytowane przez phoe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta