Skocz do zawartości

[bułgaria ibiza rodos kreta zakynthos] na rower mtb i jak wypozyczalnie


85justine

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na Zakynthos w tym roku i mają dobre rowery, ale ceny za te lepsze też są mega... nawet elektryki mają czy Fat Bike Szpeca. ;)
Szosa karbon to 50euro, tyle co Quad 400cc...

Najlepiej do zwiedzania to wziąć auto na 2 pary i tyle, sporo taniej wyjdzie niż sensowny rower. :D
Rejs dookoła wyspy też warto zaliczyć statkiem.

A na Zakhyntos widoki są przepiękne. ;)

Bierz sobie coś od Xenos Hotels(Commadore, Admiral, Capitan) za 2000zł wyrwiesz All Inclusive, robią drinki jakie chcesz i masz naprawdę 3 fajne posiłki z lodami, owocami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, phoe napisał:

Byłem na Zakynthos w tym roku i mają dobre rowery, ale ceny za te lepsze też są mega... nawet elektryki mają czy Fat Bike Szpeca. ;)
Szosa karbon to 50euro, tyle co Quad 400cc...

Najlepiej do zwiedzania to wziąć auto na 2 pary i tyle, sporo taniej wyjdzie niż sensowny rower. :D
Rejs dookoła wyspy też warto zaliczyć statkiem.

A na Zakhyntos widoki są przepiękne. ;)

Bierz sobie coś od Xenos Hotels(Commadore, Admiral, Capitan) za 2000zł wyrwiesz All Inclusive, robią drinki jakie chcesz i masz naprawdę 3 fajne posiłki z lodami, owocami itp.

dzieki

ja niestety nie jem wielu rzeczy i cięzko z dwoma parami,bo jade sama..

nie mogę jesc mleka jego pochodnych jak i wielu innych, stąd też problem gdzie jechać, chyba najlepiej w hotel z nietolerancjami)takie coś na kanarach znalazłam,ale nikt ze znajomych sie nie zdecydował bo urlopów nie mają itp.

cena za rower jak za zboże!:)

dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakintosie zapłaciłem za auto 30. Ale teraz usunęła się skała na plaży wraku i jest niedostępna na razie. Na miejscu proponuję biuro podróży zante polska firma godna polecenia wiedzą kiedy i jak przewieźć wokół wyspy żeby było atrakcyjnie a to jest bardzo ważne. Na kofu też są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...