Skocz do zawartości

Przejazd na targi EXPO-BIKE Kielce 2018 (w sobotę) 15.09.2018r. Włocławek -> Kielce -> Włocławek


WIPI1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jadę sam moją osobówką na tragi rowerowe EXPO-BIKE Kielce 2018r. 

w sobotę 15.09.2018r. - wcześnie rano.

Ford Mondeo kombi (MK3) 2001r.

Wyjazd w sobotę rano g. 5.00 (+5 min.) i ok. g. 8.15-8.20 jesteśmy w Kielcach (lub później z powodu korków, objazdów, stawania do toalety w/g potrzeby pasażera/ów - w/g zasady: spokojnie i bez zbędnego pośpiechu, ale do celu - życie i zdrowie ważniejsze. 

Nie podwożę pod inne adresy w Kielcach. Podjadę pod targi i nie jadę dalej.

Zabiorę 3-y dorosłe/pełnoletnie osoby lub niepełnoletnie z opiekunem pełnoletnim.

Mogę zabrać 4-y osoby, którym nie przeszkadza przejazd w 3-y osoby na tylnym siedzeniu (czas przejazdu max ok 3,5 h. A min. czas przejazdu ok ponad 3h).

Nie pali się u mnie w aucie. Nie zabieram palących. Nie staję na papierosa.

Jest możliwość zabrania z miasta Włocławka lub najbliższych okolic Włocławka przed g. 5.00 za drobną, dodatkową opłatą. (rozumiem, że autobusy MPK, mogą nie kursować przed g. 5.00).

Opłata.:

Jeśli jadą 3-y osoby, to po 35 PLN.

Jeśli jadą 4-y osoby, to po 25 PLN.

Płatne przed wyjazdem w trasę - auto będzie już zatankowane. Auto nie jeździ "na słowo honoru" - 2-a razy już "naciąłem się". Jeśli nie dojedziemy z nie mojej winy (stłuczka, awaria), to zwracam całość za przejazd (za/na paliwo - na powrót lub dojazd od celu innymi środkami). Nie przewiduję problemów z mojej winy.

Bagażu nikomu nie dźwigam i nie noszę.

Życie i zdrowie ważniejsze niż inne rzeczy, więc w razie "W", to stajemy na dotlenienie i wzywamy pomoc lub szukamy pomocy i staramy się w miarę możliwości i w jak najkrótszym czasie dojechać do szpitala/pogotowia.

Więcej pod nr. tel. kom.: +48 604-667-495.

 

Powrót tego samego dnia po targach. po g. 16.00 lub jak już wszyscy zejdziemy się wcześniej k/auta - zdzwonimy się na targach.

 

PS.

- Tapicerkę auta świeżo wyprałem.

- Były kierowca ciężarówek po UE. Miliony km. Uprawnienia do kierowania pojazdami wszystkich kategorii prawa jazdy. Uprawnienia do przewozu osób i rzeczy.

 

Z poważaniem

Przemysław Wiśniewski (1979)

+48 604-667-495

 

PS. do Admin-a.:

Proszę o przekierowanie tego przejazdu do odpowiedniego działu FORUM ROWEROWEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...