Skocz do zawartości

[sklepy internetowe] co polecacie


Klonio

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, moomintroll napisał:

goride.pl

bikeopole.pl

 

Z obydwu korzystam, cenę można targować. W drugim zakupiłem swój rower.

Porównałem ceny części które kupowałem w jednym ze sklepów podanych w linkach z cenami w sklepie podanym przez ciebie.

Łańcuch SRAM PC-1051 77,90zł kaseta SRAM PG-1050 185zł może to nie to samo?

Łańcuch SRAM PC- 1051 119zł kaseta SRAM PG-1050 347zł. Faktycznie, można się targować bo jest z czego urwać parę groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dorota57 napisał:

Porównałem ceny części które kupowałem w jednym ze sklepów podanych w linkach z cenami w sklepie podanym przez ciebie.

Łańcuch SRAM PC-1051 77,90zł kaseta SRAM PG-1050 185zł może to nie to samo?

Łańcuch SRAM PC- 1051 119zł kaseta SRAM PG-1050 347zł. Faktycznie, można się targować bo jest z czego urwać parę groszy.

Kolega raczej chce kupić cały rower a nie w częściach. Porównaj te ceny bo tego dotyczy post. Nie znam sklepu, który jest instytucją charytatywną i sprzedaje produkty po kosztach, na czymś muszą zarobić. A skoro te sklepy istnieją od kilku, kilkunastu lat to znaczy, że jednak im się to opłaca. Krossa evado chyba 3.0 brat kupił z rabatem 20% od podanej ceny, która widnieje już jako obniżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, moomintroll napisał:

Kolega raczej chce kupić cały rower a nie w częściach. Porównaj te ceny bo tego dotyczy post. Nie znam sklepu, który jest instytucją charytatywną i sprzedaje produkty po kosztach, na czymś muszą zarobić. A skoro te sklepy istnieją od kilku, kilkunastu lat to znaczy, że jednak im się to opłaca. Krossa evado chyba 3.0 brat kupił z rabatem 20% od podanej ceny, która widnieje już jako obniżka.

Kolega nic o rowerze nie pisze. Czytając można pomyśleć że chodzi o rower. Ja odebrałem że chodzi o części. Tam gdzie ja kupuję części to też mają zysk, to ile kosztuje produkt finalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dorota57 napisał:

Kolega nic o rowerze nie pisze. Czytając można pomyśleć że chodzi o rower. Ja odebrałem że chodzi o części. Tam gdzie ja kupuję części to też mają zysk, to ile kosztuje produkt finalny?

Każdy produkt kosztuje tyle ile jesteś w stanie za niego zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
16 godzin temu, olesz napisał:

Rowertour nie polecam, ostatnie moje zakupy to 3 tygodnie czekania.

Ja tez nie polecam, szkoda czasu, a jeszcze jak komus sie spieszy to wogole lepiej omijac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zamawiałem dwa razy, dwa razy towaru nie dostałem. Przez dwa tygodnie żadnej nawet żadnej informacji, że towaru nie ma/kiedy będzie, trzeba było się samemu upominać. Zaraz po @ do nich, żeby zwracali plny zamówiłem to samo z innego sklepu, towar był szybciej niż zwrot kasy z bikestacji. Za drugim razem zamówienie za pobraniem, ta sama sytuacja ale bez zamrożonych kilku stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...