Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• regit66
      Przez regit66
      Witam
      Posiadam stary rower wheeler buddy 04, na obręczach 26" 3 x7 na wolnobiegu. Ogólnie napęd obecnie nadaje się na śmietnik, i tu moje pytanie czy warto zainwestować trochę grosza, czy szukać nowego. Ogólnie to planuje zakup takich części:
      Manetki : acera stm390 3/9
      Przerzutka tył: alivio-rd-m3100-9rz-sgs
      Łańcuch: shimano-deore-cn-hg53
      Korba: acera-9rz-fc-mt300-44x32x22, myślałem też nad jakąś 2 rzędową.
      suport: SM-BB52 BSA
      Kaseta : shimano-kaseta-hg201-9-rzedow-11-34-acera
      Planowałem dodatkowo wsadzić tu koła 27,5 , wejdą bez problemu.
      wtedy nowe felgi + hamulce tarczowe.
      Co Wy na to czy gra warta świeczki czy nie warto się w to bawić, ogólnie rama jest w bardzo dobrym stanie. 
      Pozdrawiam
    • KlocuchV21
      Przez KlocuchV21
      Witam, zamierzam zmienić moje hamulce tarczowe z mechanicznych na hydrauliczne (Shimano BR MT200) i nie wiem czy będzie się dało zamontować manetki do klamek. Czy jest możliwość zamontowania ich do manetek Shimano Altus SL M310? Czy trzeba wymienić również manetkę? 
    • Mahoj325
      Przez Mahoj325
      Cześć! 
      Taka sytuacja, że wymieniałem łańcuch kilka dni temu. Kupiłem taki jak poprzednio, czyli KMC 10. Jechałem przez ulewę 20km do domu, dużo kałuż, błota. Po powrocie wrzuciłem rower do wanny i umyłem letnią wodą żeby pozbyć się piachu i błota.  Zostawiłem na noc, żeby sobie powoli obciekł. Rano niestety zauważyłem na kasecie i łańcuchu rdzę  i to całkiem sporo. Problem może z dupy, ale co może być przyczyną tego?
      Czemu nagle w ciągu kilku godzin tyle rdzy?
      Jak uniknąć tego na przyszłość?  
      Dołączam zdjęcie już po szorowaniu szczotką. 
      Ponadto zaczął strzelać kiedy zaczynam pedałować. No ale to już może być przez to, ze kaseta też wymaga wymiany... 

• Sclicker
      Przez Sclicker
      Witam, zamierzam wymienić napęd w moim rowerze na sram NX eagle. Posiadam piastę z bębenkiem sram XD, pytanie czy będzie pasowała do kasety PG-1230 ?(https://rowerowy.com/sklep/czesci/kasety-drivery/11-speed/prod/sram-pg-1230)
    • QmtB
      Przez QmtB
      Witajcie drodzy forumowicze.
      Czy któryś z Was jeździ/ł z tą przerzutką na trybach większych niż 42? Fabrycznie dostałem to w takim zestawieniu. Niby jest do 36 wg. Srama a te 42 trochę mało na mocniejsze podjazdy. Kminię, czy muszę zainwestować w coś więcej niż samą kasetę bo poniżej 32 na froncie też nie chciałbym schodzić. W razie W, wszystkim chętnym do doradzania w co zamiast "samej kasety" wpakować hajs z góry dziękuję za dobre chęci - mam już typy.