Skocz do zawartości

[Ogłoszenia kupno/sprzedaż] jak na OLX czy Allegro. Może czas na zmiany?


Bojkow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wydaje mi się że powodem użytkowników bycia tu na tym forum jest chęć poszerzenia swojej pasji czy pogłębienia informacji na tematy rowerowe czy nawet poszerzenie znajomości fanów roweru/wycieczek.

Może czas na zmiany w kategorii Sprzedam?

Szukający roweru mieliby możliwość zakupu roweru od dobrego sprzedawcy czy użytkownika tegoż forum w dobre cenie, niestety obecne kryteria, kategoryzacja forum tego nie ułatwia w takim stopniu jak OLX czy Allegro a nawet SprzedajemyKropkaPL o GumTree chyba nie warto wspominać (tam mało co jest i nie wygodnie się przeszukuje).

Przedstawiam zdjęcie roweru który kilka dni temu sprzedał się w opcji Kup Teraz za 200zł na Allegro, moim zdaniem i pewnie Waszym też jest to bardzo dobra cena jeśli rower nie jest bardzo zużyty, rzec można OKAZJA!:

 

al.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skom25 napisał:

Ja tam problemów nigdy nie miałem, a reputację użytkownika możesz wywnioskować z ilości postów i złapanych "+"

Mam na myśli prostotę wyszukiwania, taki ala konkurent dla OLXa itp.

Sam nie raz chciałbym kupić coś w dobrej cenie i pewny towar.

Miałem z 10 lat temu Malucha Fiata, sprzedałem za 200zł, mogłem sprzedać za 600zł a może i więcej ale wolałem sprzedać w "dobre ręce".

Dzisiaj wystawiłem na Forum rower za 100zł, wystawiłem go wcześniej na znanym portalu ale ludzie zapytują i dzwonią z chęcią wymiany na coś co jest mi zbędne, jeszcze jak piszą konkretnie to można się zastanowić i odpowiedzieć ale jak dzwonią i oferują "coś" i najlepiej do nich podjechać 50km żeby im to sprzedać za 50zł to już bardziej żydzi ortodoksyjni XD 

 

@MikeSkywalker dobrze prawisz ale szukanie na forach jest bardzo chaotyczne, przynajmniej dla mnie:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo fora nie są stworzone do obsługiwania działu "Giełda", to ma być tylko dodatek. 

I ilość ogłoszeń jest na tyle niewielka że można je przejrzeć bez wyszukiwarki. A z drugiej strony jak ktoś ma pewny rower to nie odda go za bezcen bo w "dobre ręce". Tak to można oddać szczeniaczka :)

Teraz, Bojkow napisał:

ale ludzie zapytują i dzwonią z chęcią wymiany na coś co jest mi zbędne, jeszcze jak piszą konkretnie to można się zastanowić i odpowiedzieć ale jak dzwonią i oferują "coś" i najlepiej do nich podjechać 50km żeby im to sprzedać za 50zł to już bardziej żydzi ortodoksyjni XD 

Klasyka OLX-a. Skąd się tam tacy biorą nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
12 minut temu, Bojkow napisał:

Mam na myśli prostotę wyszukiwania, taki ala konkurent dla OLXa itp.

To jest Forum Rowerowe, która z założenia ma skupiać pasjonatów rowerów oraz ludzi szukających pomocy, wiedzy i porad. 

Giełda ma ułatwić Forumowiczom  kupno lub sprzedaż gratów i jest dodatkiem ,a nie główną funkcją. Forum nie pośredniczy w transakcjach , nie pobiera żadnych opłat oraz nie jest strona w sporze. Giełda funkcjonuje w tej formie od lat i nie będziemy tego zmieniać aby zwiększać swoją konkurencyjność do OLXa. 

12 minut temu, Bojkow napisał:

szukanie na forach jest bardzo chaotyczne, przynajmniej dla mnie:-

Nie dziwię się, skoro zakładasz temat o Giełdzie w dziale poświęconym Nowościom.

O giełdzie było już napisane wiele słów, więc temat uważam za wyczerpany. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...