Skocz do zawartości

[Rower] Cannondale Caadx 105 SE 2018 54


sipioch

Rekomendowane odpowiedzi

Rower przełaj/gravel Cannondale CaadX 105 SE rozmiar 54

Z bólem serca, po nie długiej przygodzie muszę się rozstać z rowerem, kupiony na początku czerwca 2018 w iSport w Krakowie.

Rowerem zrobiłem jakieś 500km, troszkę szosy ale głównie leśne ścieżki itp. miał dać frajdę i dawał :) jednak od nowego roku nie będę miał gdzie go trzymać (mam zakaz wprowadzenia do mieszkania :( ) więc muszę zostawić sobie tylko 'commutera' którego mi po prostu nie będzie szkoda jak będzie stał w wózkowni.

Rower posiada kilka rys/zadrapań powstałych w wyniku eksploatacji, tam gdzie 'chodzą' linki podklejona jest taśma zabezpieczająca.

Pełna specyfikacja: https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2018-szosowe/cyclocross/caadx/caadx-105-se

Dla zainteresowanej osoby mogę zrobić bardzo szczegółowe zdjęcia (póki co wrzucam wszystkie jakie mam na telefonie - postaram się szybko wrzucić najaktualniejsze)

Rower jest ubezpieczony przez Krajowy Rejestr Rowerowy - ubezpieczenie Ergo Hestia - od kradzieży + OC na 100tys

Odbiór tylko osobisty w Krakowie, dla zdecydowanej osoby mogę w okolicy dowieźć. 

Osoby zainteresowane zapraszam na priv.

Cena to 6000zł

IMG_2234.jpg

IMG_2281.jpg

IMG_2283.jpg

Edytowane przez sipioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
3 godziny temu, MikeDozer napisał:

Czy suport wkręcany i czy wejdą oponki ok 45c? :) Ładna maszyna.

 

 

edit: aha widze ze pressfit :( a oponki wejdą?

 

wg danych max 700x40c, na  żywo robi mega wrażenie i kupiłem go właśnie w 100% wzrokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...