Skocz do zawartości

[zapięcie składane] Opinie


Prekompilator

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kłopot jak to ze sobą wozić. Nie dość, że ciężkie, to jeszcze sporych rozmiarów. Wiem, że najlepiej po prostu nie zostawiać roweru nigdzie i tyle, jednak na przykład jak się chce wpaść po jeździe po piwo do sklepu, to już się sporo ryzykuje nie zamykając roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem sposoby montażu u-lock. Niestety za ciężkie toto na codzień. Po treningu czasem jest potrzeba parkowania przed jakimś sklepem, ale wtedy nie będę poprawiał wyniku :) Zaczęliśmy od 34 minut na 12.4 km, a dzisiaj zrobiłem 29:22. Stary rower ważył ponad 16, a nowy 14.3 kg. Nawet stopki do niego nie zakładam.

Faktem jest, że zrzucam kilogramy dzięki jeździe i jak dojdę do 80, to może i wtedy dodatkowy balast nie będzie przeszkadzał. Tymczasem 5 kg w dwa miesiące, bez zmiany diety, ani ilości piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
14 minut temu, Mihau_ napisał:

IMO lepiej wziąć składane, np bordo z uwagi na łatwiejsze przewożenie

Ja pakuję łańcuch do kieszeni sakwy naramowej.

Oczywiście składane łatwiej się przewozi, ale ma to znaczenie tylko przy pakowaniu tego zabezpieczenia. Przy zapinaniu roweru łańcuch jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...