Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• grzechu1984
      Przez grzechu1984
      Witam.
      Zastanawiam się nad suntourem AION 29". 
      Występuje kilka wersji:
      Boost na czarnej anodzie : http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory/axon/29-cali_amortyzator-axon-rl-rc-pcs-29-boost-czarny-mat-taper-2019/1869
      Zwykla ( bez boost ) na złotej anodzie http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory/axon/29-cali_amortyzator-axon-rl-rc-29-15qlc-czarny-mat-tapered-2019/861
      Zwykla ( bez boost ) wersja Elite http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory/axon/29-cali_amortyzator-axon-rl-rc-pcs-elite-29-15qlc-czarny-mat-taper-2019/2020

I teraz zastanawiam się nad paroma sprawami :
      1. Czy czarna anoda to tylko zmiana koloru czy tez poprawa płynności działania oraz trwałości względem anody złotej ?
      2. Czy wersja Elite to tylko mniejsza waga czy też zastosowane inne technologie ? 
      Pozdrawiam
    • rookierider
      Przez rookierider
      Do sprzedania koszulka Speca rozmiar L.
      Niestety nie pamiętam jaki to model, pamiętam że była droga  (jak to Spec) coś około 300zł, chyba ponad.
      Large powinien być na mnie dobry (181cm i 78kg), ale w praktyce okazało się że jest jak na mnie trochę za bardzo przycięta z przodu, przez co w zasadzie jej nie używałem i przeleżała w szafie, użyta może 3-4 razy.
      Bardzo fajny model, bardzo dobrze oddychający, ma kieszonkę na zamek, trzymadełko na okulary przy kołnierzu, wycierajkę do okularów, i jest bardzo lekka - tylko 138g.
      Byłaby moją ulubioną gdyby nie ten krój. Myślę że będzie idealna dla osoby o krótszym tułowiu, bądź w okolicach 175cm.
      Cena: 150zł.

Sprzedaję też kilka innych rzeczy, zapraszam do przejrzenia, wysyłając razem zejdę z ceny.

• qbay85
      Przez qbay85
      Kola mavic 319 z nowymi oponami, kierownica raceface next karbonowa, fork rockshox reeba RL solo air, slx hamulce , nowe pady, 11speed geers sram gx, nowy crank hussefelt stem, shpx fox kashima.
    • Qrnl
      Przez Qrnl
      Witam,
      Mam problem z amortyzatorem który chodzi lepko, zapada się lekko podczas wsiadania i potem chodzi z dużymi oporami, bardzo lepko. Praktycznie nie wybiera nierówność podczas jazdy z wyjątkiem zjazdu z kraweznika, a i tak wtedy ledwo reaguje. Chwilowo pomaga przemycie goleni, ale równiez nie w pełni. Widoczne są takie oleiste kręgi jak na załączonym obrazku. Rower ma około roku, niecałe 1000km. 
      Druga sprawa jest regulacja tego amortyzatora. Przejrzałem rysunki techniczne oraz instrukcję ze strony producenta i niczego się nie dowiedziałem. Jak wyregulować napięcie wstępne sprężyny? I do czego służą te 2 koreczki załączone na zdjęciu? 
      Pozdrawiam

• qwell23
      Przez qwell23
      Czołem,
      przymierzam się do pierwszego w życiu full'a z przeznaczeniem do XCM / XCS
      oczywiście czym się dłużej szuka tym ciężej na cokolwiek się zdecydować
      podpowiedzcie proszę jakie są Wasze doświadczenia z systemem Brain opartym na FOX/Specialized remote Mini Brain, AUTOSAG, Brain Fade adjust I-Valve, 205x53mm
      znalazłem używany rower, podobno z małym przebiegiem, wiem, że autoryzowany serwis liczy sobie krocie za serwis dampera,
      ale znalazłem też parę wpisów z możliwością podmiany, chociaż nie mam też pewności, że w praktyce jest to dobre rozwiązanie.
      Będę wdzięczny za pomoc