Skocz do zawartości

[nawigacja] mapy.cz


porywacz_zwlok

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

wczoraj odkryłem rewelacyjną aplikację do turystyki rowerowej: mapy.cz. aplikacja jest dostępna na iOS'a ale że nie mam androida to nie mogę sprawdzić czy też jest na googlową platformę. tutaj przydała by się informacja kogoś z androidem, czy dostępna jest. mapa jest bardzo precyzyjna, pozwala ściągać mapy offline a co najważniejsze to potrafi wyznaczać wycieczki rowerowe , gdy podajemy parametr długości trasy, którą chcemy pokonać. jak dla mnie to mistrzostwo świata. jestem dopiero w fazie testów, ale już szczerze polecam.

PS: nie udało mi się zarejestrować do mapy przez telefon i dopiero użycie komputera ten problem rozwiązało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Habibek napisał:

Bardzo dobrze działa offline. Korzystałem z niej na wyprawie po Czechach.

W Czechach działa bezbłędnie. Zresztą wyszukiwanie off-line działa tylko w Czechach i na Słowacji.

W Polsce trzeba być trochę ostrożnym, bo są drobne błędy. Np. brakuje pewnych szlaków (pieszych, rowerowych nie sprawdzałem),

Wstawiłem dwa zrzuty ekranu. Na polskiej mapie mapa-turystyczna.pl jest zielony szlak (w rzeczywistosci też oczywiście jest) a na czeskiej mapie nie ma. 

mapa-turystyczna.jpg

mapy-cz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...