Skocz do zawartości

[Litwa/ Beneluks] Trasy rowerowe


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Na przełomie października i listopada (jeśli nowy pracodawca pozwoli) planuję kilkudniową objazdową wycieczkę. Tak, wiem, że to środek jesieni i że może być słota, deszcz lub śnieg - jestem na to przygotowany, w Polsce spokojnie jeżdżę w temperaturach do 0 stopni.

Póki co mam dwa pomysły:

Pierwszy - zwiedzanie Litwy połączone z wypożyczaniem roweru. O nadmorskich trasach w okolicach Kłajpedy informacje i dobre opinie już znalazłem, ale niewiadomą są dla mnie dalej trasy: Wilno – Troki oraz Wilno – Miedniki Królewskie. W tym roku za granicą na rowerze byłem w Niemczech i na Węgrzech i byłem zachwycony, zastanawiam się, czy tras rowerowych podobnej jakości mogę spodziewać się na Litwie?

Drugi - kilkudniowa wycieczka rowerowa, której przejechanie oznaczałoby zdobycie najwyższych szczytów Luksemburga, Belgii oraz Holandii. Wstępny plan wygląda następująco: https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=6.2609665&y=50.2956696&z=8&rc=9OubVxWDwK96WuRxVLvb96IAKxYRt996RGSx-PFa96GHKx1loY96PbGx1tEm9OubVxWDwK&rs=osm&rs=osm&rs=osm&rs=osm&rs=osm&rs=osm&rs=osm&ri=2204&ri=136391365&ri=149246171&ri=136093437&ri=6306499&ri=89563&ri=2204&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&rt=&rt=&rt=&rt=&rt=&rt=&rt= To Beneluks, więc podejrzewam, że szlaki rowerowe stoją na najwyższym możliwym poziomie, ale jeśli ktoś kiedyś chociaż fragmentem jechał podobną trasę, to będę wdzięczny za podpowiedzi:) Rower pewnie wypożyczałbym w Trewirze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...