Skocz do zawartości

[Przerzutka tylna] problem z deore xt shadow m772


zgodny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wrzucaniem biegów, a mianowicie jak zrzucam z największego blaty biegi to pomiędzy 5 i 6 biegiem mam dziurę to znaczy wózek się rusza ale nie ma reakcji, w momencie jak dojadę do 7 ki na telewizorku zaczyna się przeskok i mam 6 koronkę, 

W górę mam to samo tylko, że z 7 na 6. 

Nadmienie tylko, że byłem na serwisie przejechałem 20 km i znowu to samo 

Co mam zrobić ? Zmienić wózek bo już nie wiem co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter614 tak też próbowałem dzisiaj, nie jest to moja pierwsza regulacja przerzutki, 

@seraph hak jest prosty, przerzutka wydaje sie, że też nie przypominam sobie, żebym miał dużego dzwona na niej, 

@siemalysy myślę czy nie mam za ciasno linki z pancerzem puszczonej pod siodełkiem, linki wymieniłem w zeszłym roku, ale mało jeździłem i zrobiłem przegląd i tylko wymieniłem końcówki pancerzy. 

Martwi mnie to, że ma raptem przejechane 2000 km i się sypie, jak nie używam całego zakresu to ok ale jak przyjedzie maraton to się zaczyna, losowanie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SoloTM @Poochaty poprowadziłem linkę pod sztyca inaczej skróciłem pancerz przy przerzutce bo był za bardzo skręcony a także końcówki z każdej końcówki pancerza wyczyściłem z brudu, efekt taki, że problem znikł biegi wchodzą miękko nawet  nie musiałem wiele kręcić baryłką a także zauważyłem znaczną poprawę działania manetki chodzi znacznie lżej B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...