Skocz do zawartości

[Amor] Manitou r7 Nie odbija


czupakabraa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,narasta mów problem z amorem,chodzi o to że praktycznie w ogóle się nie ugina i nie powraca....

Żeby w ogóle się ugiął trzeba dużej siły typu zahamowanie przednim hamulcem z dodatkiem nacisku ciała na kierownice,wtedy się ugina ale nie powraca sam,trzeba to robić rękoma....

Amortyzator przeszedł full serwis 2 miesiące temu z wymianą tulei ślizgowch czyli powinnien być jak nowy...

Problem uginania próbowałem rozwiązać wyjmując tłumik i ustawiając go na pozycji otwartej,zaczął trochę lepiej się uginać jednak teraz znowu jest twardy

Co z nim może być?

Czy w tłumiku widac olej patrząc z góry?Wyjąłem go i widziałem tylko jak olej kapie z niego ale w środku go nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...