Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
Brombosz

[kask - fullface] Uvex Hlmt 10

Rekomendowane odpowiedzi

Brombosz
Napisano (edytowane)

Witam. Kask nowy, bez ryski. Z nieodpiętą metką, w oryginalnym opakowaniu z książeczką. Rozmiar 54-56. Okazał się a mnie lekko za ciasny. Może ktoś chwyci zanim dokonam zwrotu. Czekam do wtorku 21.09. W środę odsyłam. Cena 420zł. Przesyłka wliczona w cenę.

IMG_20180817_215941.jpg

IMG_20180817_221103_HHT.jpg

Edytowane przez Brombosz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brombosz

Nieaktualne. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Kacper1305
      Przez Kacper1305
      Witam
      Na sprzedaż leci :
      -przerzutka przednia Shimano Tiagra FD-4600 10s obejma 31,8/28,6 - 40 zł
      -siodełko Specialized Riva , szerokość 155 mm , długość 262 mm - 60 zł
      -siodełko Wittkop, szerokość 142 mm , długość 262 mm - 15 zł
      -linki i pancerze do przerzutek i hamulców UNEX - 30 zł za cały komplet
      -kask rowerowy Meteor rozmiar  L (58-61 cm) - 30 zł
      -kask rowerowy Meteor rozmiar S (55-58cm) - 30 zł
      -kierownica szerokość 605 mm, średnica mocowania 25,4mm - 15 zł
      -mostek Zoom, średnica mocowania kierownicy 25,4 , 1 i 1/8 cala AHEAD - 15 zł
      LINK :
      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1eFjP/
      Możliwa wysyłka paczkomatem lub pocztą .
    • Brombosz
      Przez Brombosz
      Witam.
      Sprzedam praktycznie nowe siodełko Speca Romin Evo Expert Gel. Przejechałem na nim około 50km i to wystarczyło żebym stwierdził, że mam na nie zdecydowanie za szeroki tyłek. Rozmiar 143mm. Powinno podejść osobie szczupłej o wąskim rozstawie kości. Jedyne drobne ryski jakie ma są w miejscu mocowania siodła do sztycy. Po montażu nie będzie ich widać. Poniżej zdjęcia:

Sorry za taką sobie jakość zdjęć, ale i tak robiłem je tym co miałem pod ręką najlepszego. Zainteresowanych proszę o PW na forum. Ze względu na drugą zmianę w tym tygodniu odpowiadam w nocy albo w godzinach około południowych.
      Cena - 300 zł razem z przesyłką.
      Pozdrawiam
    • Alevert
      Przez Alevert
      Cześć! Jestem świeżakiem w temacie kasków, gdyż nigdy takiego lepszego niż z lidla za 30 zł nie miałem. Tu też moje pytanie jaki kask warto wybrać do ciężkiej, szybkiej jazdy po lesie. Pokonuję średnio 30 km na jednym wypadzie, bardzo często ładując pod górę a potem szybko z niej zjeżdżając przez korzenie i strome ścieżki. Jaki kask wybrać ? Miałem już pare wywrotek na szczęście udało się bez większych urazów, aczkolwiek chciałbym tego uniknąć i zabezpieczyć się w postaci kasku. Mam do przeznaczenia maksymalnie 400 zł. Co byście polecili?

Moje propozycje:

https://m.ceneo.pl/1661086#tab=reviews

Cratoni C-maniac

W-tec

Serdecznie pozdrawiam !
    • Qwertii_eNBi
      Przez Qwertii_eNBi
      Witam!
      Zastanawiam się nad wyborem fullface'a do 300-400zł. Co polecacie?
      Zastanawiam się nad 7idp M1 lub bluegrass intox. Który lepszy? Pozdrawiam